tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tajemnicze turystyczne enduro. Czy to Aprilia Tuareg?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tajemnicze turystyczne enduro. Czy to Aprilia Tuareg?

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.08, 10:04 Drukuj

Motocykl turystyczny - to pozycja, której brakuje w portfolio marki Aprilia odkąd zniknął ostatni sprawiedliwy w ofercie, czyli model Caponord. Podczas targów EICMA pojawiło się światełko w tunelu, a konkretnie… w krzakach.

Aprilia rozpoczęła kuszenie turystykiem typu adventure już podczas ubiegłorocznych targów w Mediolanie. W tym roku Włosi wykazali się pomysłowością i umieścili tajemniczy motocykl turystyczny w "akwarium" i zasłonili go krzakami.

NAS Analytics TAG

Widać tylko drobne, ale wiele mówiące szczegóły - felgi szprychowe ubrane w terenowe opony, wysoko zadarty wydech, prosty wahacz, kratownicową ramę pomocniczą i charakterystyczne dla turystyków osłony dłoni. Obecnie segment średnich motocykli turystycznych, którymi można wyruszyć na terenową przygodę jest w kręgu zainteresowania wielu klientów. Coraz szersze grono motocyklistów stawia na lekkie, umiarkowanie mocne turystyki, którymi można łatwo przeprawić się w trudnym terenie.

Model Tuareg był produkowany od połowy lat 80. do 1994 roku. Stosowano w nim silniki o pojemnościach 50 cm3, 125 cm3, 350 cm3 i 600 cm3. Motocykl startował również w rajdzie Paryż - Dakar. Aprilia przygotowała już lekki dwucylindrowy silnik rzędowy, który pojawi się w RS660 oraz Tuono 660.

Czy w przyszłym roku zobaczymy tajemniczego turystyka w pełnej okazałości? Mamy nadzieję, że tak.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr