tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aprilia Tuareg 2019? Producent moe wskrzesi motocykl sprzed lat
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Aprilia Tuareg 2019? Producent moe wskrzesi motocykl sprzed lat

Autor: Raff 2018.11.06, 17:11 Drukuj

Zagadkowa prezentacja pojawiła się na stoisku Aprilii. Może ona sugerować, że włoski producent rozważa przywrócenie jednego z najpopularniejszych motocykli dual-sport lat 80. - modelu Tuareg.

Tuareg był motocyklem wzorowanym na legendach pustynnych rajdów, takich jak Paryż-Dakar. Zaprezentowano go w połowie lat 80, a produkcja trwała do 1994, kiedy to zastąpił go model Pegaso. W Tuaregu stosowano szeroką gamę silników - dwusuwowe 50 cm3 i 125 cm3 oraz czterosuwowe 350 cm3 i 600 cm3. Były też wersje przeznaczone do rajdów. Motocykl startował w rajdzie Paryż -Dakar od roku 1989.

NAS Analytics TAG

Na stoisku Aprilii w Mediolanie pojawiła się zagadkowa prezentacja - jakaś ręka, duże "T", pustynne krajobrazy i "coming soon". Od razu przyszedł nam nam myśl Tuareg, a konkretnie jego następca. Dlaczego? Nie tylko z powodów skojarzeń z tej prezentacji, ale także z powodu konceptu motocykla pokazanego na stoisku.

RS660 to średni sportowy motocykl napędzany połową silnika stosowanego w Tuono V4 i RSV4 - konkretnie dwoma cylindrami w rzędzie, o łącznej pojemności 660 cm3. Aprilia twierdzi, że silnik ten będzie napędzał kilka innych modeli, które wkrótce pojawią się w ofercie producenta.

Czy zatem mamy szansę ujrzeć wskrzeszonego Tuarega - piękne pustynne enduro, w całkiem nowej wersji? Mamy nadzieję, że tak się stanie!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr