tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW R 1250 GS Adventure 2019 - pierwszy do korony Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW R 1250 GS Adventure 2019 - pierwszy do korony

Autor: Konrad Bartnik 2018.11.07, 14:01 Drukuj

BMW pokazało w Mediolanie kolejnego króla motocyklowej turystyki. Doskonale wyposażony R 1250 GS Adventure ma sprawić, że każda odległość i nawierzchnia będą czystą przyjemnością.

O nowej linii bokserów BMW napisano już wszystko, więc tylko krótkie przypomnienie - pojemność skokową zwiększono do 1254 cm3, moc do 136 KM, moment do 143 NM. Pojawił się także system zmiennych faz rozrządu Shift Cam, dzięki któremu na niskich i średnich obrotach moc oddawana jest bardzo płynnie, a na wyższych uwalniany jest cały potencjał jednostki napędowej. Silnik jest bardziej przyjazny i elastyczny, a przy tym zużywa mniej paliwa.

NAS Analytics TAG

Standardową wersję R 1250 GS poznaliśmy już jakiś czas temu, teraz przyszedł czas na spodziewany wariant Adventure. Jest to bardzo dobrze wyposażona maszyna o czysto turystycznym charakterze. Co znajdziemy na pokładzie?

Przede wszystkim powiększony do 30 litrów zbiornik paliwa, mający zapewnić ok 500 km zasięgu. Do tego pełne oświetlenie LED i powiększona przednia szyba. W standardzie montowany będzie również kolorowy wyświetlacz TFT z multimedialnym systemem Connectivity.

BMW R 1250 GS Adventure ma być doskonale dopasowany do właściciela, stąd do wyboru będzie aż 6 rodzajów kanapy, o wysokościach od 800 do 900 mm. Motocykl dostępny będzie w trzech wersjach wykończenia: standardowej, lekko sportowej HP oraz bardziej eleganckiej Exclusive.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę