tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW R 1250 GS Adventure 2019 - pierwszy do korony

BMW R 1250 GS Adventure 2019 - pierwszy do korony

Autor: Konrad Bartnik 2018.11.07, 14:01 Drukuj

BMW pokazało w Mediolanie kolejnego króla motocyklowej turystyki. Doskonale wyposażony R 1250 GS Adventure ma sprawić, że każda odległość i nawierzchnia będą czystą przyjemnością.

O nowej linii bokserów BMW napisano już wszystko, więc tylko krótkie przypomnienie - pojemność skokową zwiększono do 1254 cm3, moc do 136 KM, moment do 143 NM. Pojawił się także system zmiennych faz rozrządu Shift Cam, dzięki któremu na niskich i średnich obrotach moc oddawana jest bardzo płynnie, a na wyższych uwalniany jest cały potencjał jednostki napędowej. Silnik jest bardziej przyjazny i elastyczny, a przy tym zużywa mniej paliwa.

Standardową wersję R 1250 GS poznaliśmy już jakiś czas temu, teraz przyszedł czas na spodziewany wariant Adventure. Jest to bardzo dobrze wyposażona maszyna o czysto turystycznym charakterze. Co znajdziemy na pokładzie?

Przede wszystkim powiększony do 30 litrów zbiornik paliwa, mający zapewnić ok 500 km zasięgu. Do tego pełne oświetlenie LED i powiększona przednia szyba. W standardzie montowany będzie również kolorowy wyświetlacz TFT z multimedialnym systemem Connectivity.

BMW R 1250 GS Adventure ma być doskonale dopasowany do właściciela, stąd do wyboru będzie aż 6 rodzajów kanapy, o wysokościach od 800 do 900 mm. Motocykl dostępny będzie w trzech wersjach wykończenia: standardowej, lekko sportowej HP oraz bardziej eleganckiej Exclusive.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę