tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CB650R 2019. Elegancka młodsza siostra Neo Sports Cafe NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Honda CB650R 2019. Elegancka młodsza siostra Neo Sports Cafe

Autor: Raff 2018.11.08, 09:58 2 Drukuj

Honda CB650R dołącza do rodziny Neo Sports Cafe. Kolejna, po CB1000R produkcyjna wersja motocykla tej linii kontynuuje świeży zamysł stylistyczny i oferuje spory ładunek nowoczesnej technologii.

Informacje o tym motocyklu pojawiały się od dość dawna. Praktycznie odkąd pokazały się pierwsze szkice CB1000R było jsne, że Honda nie poprzestanie na jednym tylko modelu. Nowe, świeże linie sugerowały raczej całą rodzinę motocykli.

NAS Analytics TAG

CB650R Neo Sports Cafe w umiejętny sposób łączy w sobie nowoczesną technologię, odważny design i klimat retro. Projektanci mieli naprawdę trudne zadanie, ale wywiązali się z niego znakomicie.

Pod względem technicznym nie ma tutaj żadnej rewolucji - jednostka napędowa to dobrze znana czterocylindrowa rzędówka z CB650F. Aby nikt nie zarzucił, że po prostu ktoś wziął stary silnik, podkręcono mu moc do 95 KM.

Znacznie więcej dzieje się w stylistyce - możemy tutaj dostrzec wiele elementów zbieżnych z CB1000R, na przykład okrągły reflektor LED, który nadaje wyjątkowego charakteru. Zamiast analogowych zegarów, zastosowano jednak kolorowy wyświetlacz. Model CB650R wyposażony jest także w system stabilizacji toru jazdy HSTC.

Honda CB650R będzie dostępna w wersji na prawo jazdy kategorii A2.

honda cb650r tylem

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę