tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CB650R 2019. Elegancka modsza siostra Neo Sports Cafe
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CB650R 2019. Elegancka modsza siostra Neo Sports Cafe

Autor: Raff 2018.11.08, 09:58 2 Drukuj

Honda CB650R dołącza do rodziny Neo Sports Cafe. Kolejna, po CB1000R produkcyjna wersja motocykla tej linii kontynuuje świeży zamysł stylistyczny i oferuje spory ładunek nowoczesnej technologii.

Informacje o tym motocyklu pojawiały się od dość dawna. Praktycznie odkąd pokazały się pierwsze szkice CB1000R było jsne, że Honda nie poprzestanie na jednym tylko modelu. Nowe, świeże linie sugerowały raczej całą rodzinę motocykli.

NAS Analytics TAG

CB650R Neo Sports Cafe w umiejętny sposób łączy w sobie nowoczesną technologię, odważny design i klimat retro. Projektanci mieli naprawdę trudne zadanie, ale wywiązali się z niego znakomicie.

Pod względem technicznym nie ma tutaj żadnej rewolucji - jednostka napędowa to dobrze znana czterocylindrowa rzędówka z CB650F. Aby nikt nie zarzucił, że po prostu ktoś wziął stary silnik, podkręcono mu moc do 95 KM.

Znacznie więcej dzieje się w stylistyce - możemy tutaj dostrzec wiele elementów zbieżnych z CB1000R, na przykład okrągły reflektor LED, który nadaje wyjątkowego charakteru. Zamiast analogowych zegarów, zastosowano jednak kolorowy wyświetlacz. Model CB650R wyposażony jest także w system stabilizacji toru jazdy HSTC.

Honda CB650R będzie dostępna w wersji na prawo jazdy kategorii A2.

honda cb650r tylem

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr