tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nadjeżdża Honda RVF 1000! Szkice patentowe zdradzają nowe fakty Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nadjeżdża Honda RVF 1000! Szkice patentowe zdradzają nowe fakty

Autor: Raff 2018.12.27, 14:53 Drukuj

Oczekiwana od lat Honda RVF 1000 może stać się faktem. Producent złożył w amerykańskim urzędzie patentowym szkice patentowe związane z elementem tego motocykla.

O Hondzie RVF 1000 nieoficjalnie mówi się od lat. W mediach motocyklowych co jakiś czas pojawiają się nowe informacje o możliwym następcy legendarnego RVF 750, który miałby mieć silnik V4 o pojemności 1000 cm3. Już ponad dwa lata temu japoński magazyn Young Machine opublikował przekonującą wizualizację nowego motocykla.

NAS Analytics TAG

honda-aero-04

RVF 1000 mógłby wypełnić lukę między popularnym modelem CBR1000RR a ekskluzywnym, ale koszmarnie drogim RC213V-S. Stanowiłby coś w rodzaju luksusowego superbike'a i konkurowałby z Ducati Panigale V4 czy Aprilią RSV4.

Dokumenty złożone przez Hondę w amerykańskim urzędzie patentowym rzucają nowe światło na sprawę tego motocykla. Dotyczą one specjalnej osłony termicznej, stosowanej w motocyklach z silnikami widlastymi. Jej zadaniem jest ochrona kierowcy przed temperaturą generowaną przez tylny cylinder (lub rząd cylindrów). W dokumentacji znalazły się także inne rozwiązania - na przykład specjalne kanały dolotowe.

Hondę RVF zobaczymy najwcześniej w 2020 roku.

honda-aero-03

honda-aero-02

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę