tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CBR1000RR FireBlade 2019. Gruntowne zmiany w elektronice
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CBR1000RR FireBlade 2019. Gruntowne zmiany w elektronice

Autor: Redakcja 2018.11.06, 13:41 Drukuj

Honda wprowadziła do aktualnej wersji CBR1000RR FireBlade kilka kosmetycznych usprawnień, które mają poprawić własności jezdne i dać więcej frajdy. Na większą zmianę trzeba będzie poczekać do roku 2020.

Główne zmiany w CBR1000RR dotyczą elektroniki. Kontrola trakcji i kontrola wheelie to teraz dwa odrębne systemy, można zatem sterować nimi niezależnie. Potrzebujesz więcej kontroli trakcji, ale lubiesz pójść na gumę? Żaden problem, podobnie kiedy chciałbyś trochę polatać bokiem bez obawy o to, że motocykl wyjedzie ci spod tyłka.

NAS Analytics TAG

2018 CBR1000RR 06

Na kokpicie można teraz regulować tryby mocy, hamowania silnikiem i trakcji HSTC. Nowością jest także oprogramowanie ABS, które zapewnia znacznie mniejszą interwencję powyżej 120 km/h i daje opóźnienie reakcji większe o 15% od poprzedniej wersji systemu.

Zmodernizowana została także elektroniczna przepustnica. Reaguje ona teraz szybciej na ruchy prawego nadgarstka, tak przy odkręcaniu, jak przy dokręcaniu  przed zakrętem. Pozostałe zmiany to już makijaż - nowe lakiery do wszystkich wersji. Fabryczne dostępne będą w malowaniach czarno-srebrnym i czerwono-białym, a SP trójkolorowym z ciemnoniebieskimi akcentami.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Tagi
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę