tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha YZF-R3 GYTR - junior w specyfikacji wycigowej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha YZF-R3 GYTR - junior w specyfikacji wycigowej

Autor: Konrad Bartnik 2018.11.09, 11:54 Drukuj

Obok entuzjastycznie przyjętej starszej siostry - Yamahy R1 GYTR - na targach w Mediolanie pojawiła się również inna premierowa wyścigówka. Model R3 GYTR adresowany jest do młodych zawodników i entuzjastów jazdy na torze.

GYTR to skrót od Genuine Yamaha Technology Racing. Motocykle produkowane według tego programu są znacznie lepiej wyposażone od wersji drogowych. Dostępne są również w ściśle limitowanej ilości.

NAS Analytics TAG

Yamaha YZF-R3 GYTR, zaprezentowana na targach EICMA, została zbudowana pod kątem wymagań FIM dla klasy World Supersport 300. Wyposażono ją m.in. w wyścigowe zawieszenie Ohlins, hamulce Brembo, tytanowy wydech Akrapovic. Jako maszyna typowo torowa, pozbawiona jest lusterek, kierunkowskazów, uchwytu na tablicę rejestracyjną i kanapy pasażera, w miejscu której znajduje się plastikowa osłona.

Pozycja kierowcy na YZF-R3 GYTR jest bardziej agresywna. Pojawiła się również większa chłodnica. Standardowy rzędowy twin R3 dostarcza 42 KM mocy i 29,6 Nm momentu obrotowego, przy zastosowaniu kitu wyścigowego GYTR osiągi te są na pewno wyższe, choć Yamaha nie podała konkretnych wartości.

Cenę i dostępność YZF-R3 GYTR poznamy na początku przyszłego sezonu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr