tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha YZF-R3 GYTR - junior w specyfikacji wyścigowej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha YZF-R3 GYTR - junior w specyfikacji wyścigowej

Autor: Konrad Bartnik 2018.11.09, 11:54 Drukuj

Obok entuzjastycznie przyjętej starszej siostry - Yamahy R1 GYTR - na targach w Mediolanie pojawiła się również inna premierowa wyścigówka. Model R3 GYTR adresowany jest do młodych zawodników i entuzjastów jazdy na torze.

GYTR to skrót od Genuine Yamaha Technology Racing. Motocykle produkowane według tego programu są znacznie lepiej wyposażone od wersji drogowych. Dostępne są również w ściśle limitowanej ilości.

NAS Analytics TAG

Yamaha YZF-R3 GYTR, zaprezentowana na targach EICMA, została zbudowana pod kątem wymagań FIM dla klasy World Supersport 300. Wyposażono ją m.in. w wyścigowe zawieszenie Ohlins, hamulce Brembo, tytanowy wydech Akrapovic. Jako maszyna typowo torowa, pozbawiona jest lusterek, kierunkowskazów, uchwytu na tablicę rejestracyjną i kanapy pasażera, w miejscu której znajduje się plastikowa osłona.

Pozycja kierowcy na YZF-R3 GYTR jest bardziej agresywna. Pojawiła się również większa chłodnica. Standardowy rzędowy twin R3 dostarcza 42 KM mocy i 29,6 Nm momentu obrotowego, przy zastosowaniu kitu wyścigowego GYTR osiągi te są na pewno wyższe, choć Yamaha nie podała konkretnych wartości.

Cenę i dostępność YZF-R3 GYTR poznamy na początku przyszłego sezonu.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę