tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czarna Suzuki Katana 2019. Producent szokuje jedn zmian
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czarna Suzuki Katana 2019. Producent szokuje jedn zmian

Autor: Raff 2018.11.07, 15:52 1 Drukuj

Suzuki zaprezentowało w Mediolanie czarną wersję modelu Katana. Tych, którzy spodziewali się nowego silnika, zawieszenia Ohlins czy innych bajerów zaszokujemy - zmienił się TYLKO kolor.

Z wypiekami na twarzy obserwowaliśmy zwiastun czarnej wersji Suzuki Katany. Oczami wyobraźni widzieliśmy już złotą zawiechę Ohlinsa, wściekle czerwone zaciski Brembo i tonę innych gadżetów windujących cenę tego motocykla pod niebiosa.

NAS Analytics TAG

Doświadczenie podpowiadało nam, że nie ma co liczyć na inną wersję silnikową, jednak gdzieś tam w głębi duszy mieliśmy nadzieję, że Suzuki miło zaskoczy i jednak pokaże Katanę w wersji 750 cm3. W końcu jednostka napędowa jest pod ręką.

Niestety, Suzuki nie zawiodło - nie tylko nie pokazało nic nowego, ale wręcz puściło całą parę w gwizdek. Oczekiwana przez nas czarna Katana, okazała się… Kataną w czarnym kolorze. Szok. Rozumiecie? Zrobili zwiastun lakieru. Weźcie się Suzuki.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr