tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czarna Suzuki Katana 2019. Producent szokuje jedną zmianą Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czarna Suzuki Katana 2019. Producent szokuje jedną zmianą

Autor: Raff 2018.11.07, 15:52 1 Drukuj

Suzuki zaprezentowało w Mediolanie czarną wersję modelu Katana. Tych, którzy spodziewali się nowego silnika, zawieszenia Ohlins czy innych bajerów zaszokujemy - zmienił się TYLKO kolor.

Z wypiekami na twarzy obserwowaliśmy zwiastun czarnej wersji Suzuki Katany. Oczami wyobraźni widzieliśmy już złotą zawiechę Ohlinsa, wściekle czerwone zaciski Brembo i tonę innych gadżetów windujących cenę tego motocykla pod niebiosa.

NAS Analytics TAG

Doświadczenie podpowiadało nam, że nie ma co liczyć na inną wersję silnikową, jednak gdzieś tam w głębi duszy mieliśmy nadzieję, że Suzuki miło zaskoczy i jednak pokaże Katanę w wersji 750 cm3. W końcu jednostka napędowa jest pod ręką.

Niestety, Suzuki nie zawiodło - nie tylko nie pokazało nic nowego, ale wręcz puściło całą parę w gwizdek. Oczekiwana przez nas czarna Katana, okazała się… Kataną w czarnym kolorze. Szok. Rozumiecie? Zrobili zwiastun lakieru. Weźcie się Suzuki.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę