tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki Katana 7584 - powrót do przeszłości
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki Katana 7584 - powrót do przeszłości

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.01.24, 10:24 Drukuj

Włoski oddział Suzuki zaprezentował model Katana w malowaniu nawiązującym do najlepszych lat klasycznego modelu tego motocykla.

Suzuki Katana w wersji 7584 zostało pokazane na targach Motor Bike Expo w Weronie. Jako pierwsze rzuca się w oczy malowanie z epoki. Współczesne logo w postaci małej litery "s" zostało zastąpione dominującym nad kształtem zbiornika paliwa napisem Suzuki, a na owiewce znalazło się logo modelu Katana. Oprócz tego zniknęły boczne wloty powietrza. Przedni błotnik został wykonany z włókna węglowego, a seryjny wydech został zastąpiony układem Yoshimura.

NAS Analytics TAG

Współczesna Katana posiada silnik z Suzuki GSX-R1000, którego moc została ograniczona do 150 koni mechanicznych. Motocykl posiada tryby jazdy oraz w pełni regulowane zawieszenie. Model, do którego nawiązuje wersja 7584 to Katana 750, którą produkowano zaledwie przez dwa lata. W 1984 wyprodukowano tylko 3000 sztuk. Co ciekawe - Katana 750 nigdy nie była oferowana w Stanach Zjednoczonych. Silnik generował moc 84 koni mechanicznych i rozpędzał motocykl do prędkości maksymalnej 217 km/h.

Więcej informacji o modelu Katana znajdziesz na stronie https://suzuki.pl/moto/motocykle/2019-Katana

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę