tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki Katana 7584 - powrt do przeszoci
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki Katana 7584 - powrt do przeszoci

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.01.24, 10:24 Drukuj

Włoski oddział Suzuki zaprezentował model Katana w malowaniu nawiązującym do najlepszych lat klasycznego modelu tego motocykla.

Suzuki Katana w wersji 7584 zostało pokazane na targach Motor Bike Expo w Weronie. Jako pierwsze rzuca się w oczy malowanie z epoki. Współczesne logo w postaci małej litery "s" zostało zastąpione dominującym nad kształtem zbiornika paliwa napisem Suzuki, a na owiewce znalazło się logo modelu Katana. Oprócz tego zniknęły boczne wloty powietrza. Przedni błotnik został wykonany z włókna węglowego, a seryjny wydech został zastąpiony układem Yoshimura.

NAS Analytics TAG

Współczesna Katana posiada silnik z Suzuki GSX-R1000, którego moc została ograniczona do 150 koni mechanicznych. Motocykl posiada tryby jazdy oraz w pełni regulowane zawieszenie. Model, do którego nawiązuje wersja 7584 to Katana 750, którą produkowano zaledwie przez dwa lata. W 1984 wyprodukowano tylko 3000 sztuk. Co ciekawe - Katana 750 nigdy nie była oferowana w Stanach Zjednoczonych. Silnik generował moc 84 koni mechanicznych i rozpędzał motocykl do prędkości maksymalnej 217 km/h.

Więcej informacji o modelu Katana znajdziesz na stronie https://suzuki.pl/moto/motocykle/2019-Katana

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr