tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Super Katana R. Więcej mocy, topowe wyposażenie i mnóstwo genów GSX-R 1000R
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Super Katana R. Więcej mocy, topowe wyposażenie i mnóstwo genów GSX-R 1000R

Autor: Raff 2019.05.30, 17:23 Drukuj

Silnik, zawieszenie i wiele innych elementów z GSX-R 1000R trafi do Super Katany, nad którą pracuje Suzuki. Motocykl otrzyma także bogaty pakiet elektroniki z superbike'a.

Aktualna Katana, zbudowana na bazie modelu GSX-S 1000, korzysta z kilku rozwiązań znanych z wcześniejszych modeli GSX-R 1000R. Najważniejszym z nich jest jednostka napędowa przejęta od wersji K6/K7.

NAS Analytics TAG

Jak podaje portal morebikes.co.uk, Suzuki pracuje nad Kataną w wersji R, która otrzyma jeszcze więcej technologii superbike'a Suzuki. Z całą pewnością trafi do niej topowe zawieszenie i elektronika, zaś moc jednostki napędowej wzrośnie. W ślad za wzrostem osiągów, zmieni się także pozycja kierowcy - Katana R dostanie clip-ony, a przednia owiewka będzie obniżona.

Na wizualizacji przedstawionej przez portal morebikes.co.uk Katana R wyposażona jest w układ wydechowy Yoshimura, co wydaje się zupełnie naturalnym uzupełnieniem topowej specyfikacji opisywanego motocykla. Na oficjalne informacje będziemy musieli jednak jeszcze poczekać.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę