tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Super Katana R. Wicej mocy, topowe wyposaenie i mnstwo genw GSX-R 1000R
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Super Katana R. Wicej mocy, topowe wyposaenie i mnstwo genw GSX-R 1000R

Autor: Raff 2019.05.30, 17:23 Drukuj

Silnik, zawieszenie i wiele innych elementów z GSX-R 1000R trafi do Super Katany, nad którą pracuje Suzuki. Motocykl otrzyma także bogaty pakiet elektroniki z superbike'a.

Aktualna Katana, zbudowana na bazie modelu GSX-S 1000, korzysta z kilku rozwiązań znanych z wcześniejszych modeli GSX-R 1000R. Najważniejszym z nich jest jednostka napędowa przejęta od wersji K6/K7.

NAS Analytics TAG

Jak podaje portal morebikes.co.uk, Suzuki pracuje nad Kataną w wersji R, która otrzyma jeszcze więcej technologii superbike'a Suzuki. Z całą pewnością trafi do niej topowe zawieszenie i elektronika, zaś moc jednostki napędowej wzrośnie. W ślad za wzrostem osiągów, zmieni się także pozycja kierowcy - Katana R dostanie clip-ony, a przednia owiewka będzie obniżona.

Na wizualizacji przedstawionej przez portal morebikes.co.uk Katana R wyposażona jest w układ wydechowy Yoshimura, co wydaje się zupełnie naturalnym uzupełnieniem topowej specyfikacji opisywanego motocykla. Na oficjalne informacje będziemy musieli jednak jeszcze poczekać.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr