tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Katana po taniości. Francuska firma oferuje zestawy do konwersji Suzuki SV650 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Katana po taniości. Francuska firma oferuje zestawy do konwersji Suzuki SV650

Autor: Raff 2018.10.09, 14:13 Drukuj

Na fali popularności Suzuki Katany, francuska firma S2 Concept postanowiła przygotować zestaw, który pozwala na szybką konwersję modelu SV650X do historycznej wersji Katany.

Francuzi twierdzą, że oferowany przez nich zestaw do hołd dla legendarnego motocykla z lat 80. W skład zestawu wchodzi komplet części, który pozwala zmienić całkiem zgrabne Suzuki SV650X w coś na kształt oryginalnej Katany.

W komplecie znajdują się kompletna przednia czacha z reflektorem, wspornikami, osłoną chłodnicy i obsługą kierunkowskazów. Do tego oczywiście charakterystyczny prostokątny reflektor oraz przednia szyba z mocowaniami.

Owiewka malowana jest pod kolor wersji SV650X, czyli na czarno-szaro z czerwonymi akcentami. Istnieje także możliwość zamówienia innego schematu kolorystycznego. Zestaw można także zamontować do standardowej wersji SV650, jednak wówczas konieczne będzie dokupienie clip-onów.

Cena zestawu wynosi 899 euro (3800 zł).

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę