tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ostrzejsza wersja Katany? Suzuki publikuje zagadkowy zwiastun [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ostrzejsza wersja Katany? Suzuki publikuje zagadkowy zwiastun [FILM]

Autor: Raff 2018.10.26, 09:25 1 Drukuj

Czarna Katana - tajemniczym spotem Suzuki zapowiada nową wersję motocykla pokazanego podczas targów Intermot. Mamy nadzieję, że Hamamatsu nie reklamuje po prostu nowego koloru.

Podczas premiery Katana wywołała coś w rodzaju konsternacji połączonej z zachwytem. Fakt, że stylistyka Katany tak mocno podzieliła motocyklistów, jest akurat pozytywem - z pewnością nie można o tym motocyklu powiedzieć, że jest nijaki.

NAS Analytics TAG

Ale srebrna Katana to, jak się okazuje, nie wszystko, co Suzuki ma do powiedzenia na temat tego modelu. W nowym spocie z cyklu Feel The Edge możemy zobaczyć coś nowego - czarną wersję Katany. Mamy nadzieję, że Suzuki przygotowuje specjalną wersję motocykla, a nie po prostu nowy jego lakier.

Czym może różnić się czarna Katana od srebrnej? Z całą pewnością nie silnik, bo to wiązałoby się z nową konstrukcją. Możemy zatem liczyć na lepszą specyfikację - być może regulowane zawieszenie Ohlins, być może dodatkowe tryby jazdy. Chętnie widzielibyśmy tam również aluminiowe detale - klamki i sety.

Na premierę czarnej wersji i listę faktycznych zmian będziemy musieli poczekać do 6 listopada, kiedy rozpoczną się targi EICMA.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr