tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Intermot 2018: zobacz jak wyglda nowe wcielenie Suzuki Katany!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Intermot 2018: zobacz jak wyglda nowe wcielenie Suzuki Katany!

Autor: Raff 2018.10.02, 13:56 1 Drukuj

Suzuki zaprezentowało nową Katanę. Stylistyka w bardzo udany sposób nawiązuje do pierwszej Katany, zaprezentowanej prawie 40 lat temu w Kolonii.

Choć, tradycyjnie za Suzuki, motocykl pełen jest elementów pochodzących z innych modeli, stylistyka nie zdradza tego faktu, elegancko łącząc historyczne dziedzictwo modelu i nowe świeże spojrzenie na design.

NAS Analytics TAG

Motocykl w bardzo zgrabny sposób nawiązuje do historycznej Katany, pokazanej w 1981 roku. Ówczesne kanciaste kanony urody znalazły swoje współczesne odbicie w eleganckich liniach nowej wersji. Motocykl udało się jednak zaprojektować bez agresji, tak typowej dla współczesnych konstrukcji.

Do dawnej Katany pięknie nawiązuje prostokątny reflektor, który w nowym modelu jest dwudzielny i wykonany w technologii LED. Motocykl zorientowany jest na dynamiczną, sportową jazdę. Świadczy o tym przesunięty do przodu środek ciężkości i mocno ograniczony tył. Z elementów retro warto zauważyć także nieśmiertelny pasek na siedzisku pasażera. 

Nieco rozczarowuje zastosowane przez Suzuki sprzęgło sterowane linką. W tej klasie przydałoby się bardziej precyzyjne sterowanie hydrauliczne. Nowa Katana napędzana będzie znanym z modelu GSX-S1000 silnikiem generującym 150 KM i moment obrotowy na poziomie 106 Nm. Na pokładzie znajdą się hamulce Brembo, trzy tryby jazdy, poślizgowe sprzęgło i kolorowy wyświetlacz.

suzuki katana 2019 13 g

suzuki katana 2019 19 g

NAS Analytics TAG

suzuki katana 2019 14 g

suzuki katana 2019 18 g

suzuki katana 2019 1 g

suzuki katana 2019 2 g

suzuki katana 2019 15 g

suzuki katana 2019 20 g

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr