tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Targi motocyklowe Intermot 2020 odwołane. Co z EICMA?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Targi motocyklowe Intermot 2020 odwołane. Co z EICMA?

Autor: Raff 2020.06.17, 13:50 2 Drukuj

Intermot, drugie pod względem znaczenia targi motocyklowe na świecie, zostały w tym roku odwołane. Powód? Jak łatwo się domyślić, wątpliwości dotyczące możliwości bezpiecznego przeprowadzenia imprezy.

Organizowane co dwa lata w Kolonii targi Intermot, to druga, po włoskiej EICMA, impreza targowa o tak gigantycznym dla motocyklowego świata znaczeniu. Premierę miało tam wiele ważnych motocykli, w tym na przykład Suzuki Katana.

NAS Analytics TAG

Tegoroczna edycja już niemal od początku roku miała pod górę. Kiedy zamieszanie związane z pandemią koronawirusa przybrało na sile i zaczęto odwoływać kolejne imprezy, stało się jasne, że tegoroczna edycja Intermot może być zagrożona.

Kiedy z udziału w tegorocznej edycji wycofali się dwaj kluczowy wystawcy - BMW Motorrad i KTM, stało się jasne, że sens organizowania targów w tym roku jest niewielki. Organizator podjął decyzję o anulowaniu tegorocznej edycji, co oznacza, że najbliższa edycja odbędzie się dopiero w 2022 roku. Targi Intermot organizowane są bowiem co dwa lata.

Nadal nie jest pewne co z listopadowymi targami EICMA 2020 w Mediolanie. Ich organizator twardo stoi na stanowisku, że impreza się odbędzie, jednak musi zdawać sobie sprawę, że fakt ten zależy w głównej mierze od wystawców. Jeśli oni zdecydują o rezygnacji z udziału, w ślad za nimi pójdą także zwiedzający.

Na razie z udziału we włoskich targach wycofały się dwie wspomniane wyżej firmy - BMW Motorrad i KTM.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę