tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 “Szajba" z nagrod publicznoci na Mistrzostwach wiata Konstruktorw w Kolonii!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

“Szajba" z nagrod publicznoci na Mistrzostwach wiata Konstruktorw w Kolonii!

Autor: Konrad Bartnik 2018.10.08, 12:42 Drukuj

Polski konstruktor customowych motocykli Arkadiusz "Szajba" Pawlukowicz zdobył kolejne trofeum. W prestiżowym konkursie AMD World Championship of Custom Bike Building, który odbywał się w czasie targów Intermot w Kolonii, jego Drag 360 został ulubioną maszyną publiczności.

"Szajba" to bardzo znana postać w środowisku polskich konstruktorów motocykli. Jego projekty regularnie zdobywają nagrody w krajowych i międzynarodowych konkursach. Tym razem z Kolonii udało mu się przywieźć statuetkę, będącą Nagrodą Publiczności. Jak mówi sam zwycięzca, to najważniejsze trofeum, jakie mógł dostać.

NAS Analytics TAG

Sercem zwycięskiej maszyny Drag 360 jest silnik od Hondy Gold Wing 1500 i jest to jedyny element seryjny w tym motocyklu. Cała reszta jest dziełem Arkadiusza, przemyślanym w każdym detalu i dokładnie wykonanym.

Pojazd w złoto-czerwonych barwach Iron Mana jest długi i bardzo niski, a przy tym pełen nowoczesnych elementów stylistycznych. Na szczególną uwagę zasługuje zawieszenie, oparte na dwóch wahaczach i drążkach kierowniczych z przodu. Mało "motocyklowe", ale skuteczne i bardzo efektowne.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr