tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 “Szajba" z nagrodą publiczności na Mistrzostwach Świata Konstruktorów w Kolonii!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

“Szajba" z nagrodą publiczności na Mistrzostwach Świata Konstruktorów w Kolonii!

Autor: Konrad Bartnik 2018.10.08, 12:42 Drukuj

Polski konstruktor customowych motocykli Arkadiusz "Szajba" Pawlukowicz zdobył kolejne trofeum. W prestiżowym konkursie AMD World Championship of Custom Bike Building, który odbywał się w czasie targów Intermot w Kolonii, jego Drag 360 został ulubioną maszyną publiczności.

"Szajba" to bardzo znana postać w środowisku polskich konstruktorów motocykli. Jego projekty regularnie zdobywają nagrody w krajowych i międzynarodowych konkursach. Tym razem z Kolonii udało mu się przywieźć statuetkę, będącą Nagrodą Publiczności. Jak mówi sam zwycięzca, to najważniejsze trofeum, jakie mógł dostać.

~~~~~------~~~~~

Sercem zwycięskiej maszyny Drag 360 jest silnik od Hondy Gold Wing 1500 i jest to jedyny element seryjny w tym motocyklu. Cała reszta jest dziełem Arkadiusza, przemyślanym w każdym detalu i dokładnie wykonanym.

Pojazd w złoto-czerwonych barwach Iron Mana jest długi i bardzo niski, a przy tym pełen nowoczesnych elementów stylistycznych. Na szczególną uwagę zasługuje zawieszenie, oparte na dwóch wahaczach i drążkach kierowniczych z przodu. Mało "motocyklowe", ale skuteczne i bardzo efektowne.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę