tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 South Garage Charleston. Motocyklowy hołd dla kultowego Citroena 2CV
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

South Garage Charleston. Motocyklowy hołd dla kultowego Citroena 2CV

Autor: Raff 2018.11.02, 12:03 Drukuj

Charleston to arcydzieło mechaniki i designu autorstwa genialnego włoskiego studia customerskiego South Garage. Ich najnowszy projekt to hołd dla jednej z największych ikon motoryzacji - Citroena 2CV.

Motocykl został w całości wykonany ręcznie. Niemal każdy detal inspirowany jest przedziwnym designem Citroena 2CV - samochodu, który rozkochał w sobie pokolenia kierowców i do dziś jest prawdziwą ikoną motoryzacji.

NAS Analytics TAG

Łagodne linie bocznych sakw, skórzane siodło o wzorze znanym z 2CV, przedni panel, który do złudzenia przypomina chłodnicę Citroena, wreszcie pojedynczy, umieszczony z boku reflektor - Charleston pełnymi garściami czerpie z historii niezwykłego pojazdu.

Prezentacja tego niezwykłego motocykla odbędzie się podczas targów EICMA, mamy nadzieję zobaczyć to cudo na żywo.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę