tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowa MV Agusta Brutale 1000 - 212 KM i 312 km/h w nakedzie!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowa MV Agusta Brutale 1000 - 212 KM i 312 km/h w nakedzie!

Autor: Janusz Bbenek 2018.11.03, 11:07 Drukuj

MV Agusta wyszła z finansowego dołka i pokazała pazur. Za kilka dni na targach EICMA odbędzie się premiera powernakeda Brutale 1000, którego osiągi i wygląd powalają.

Legendarna włoska marka MV Agusta to częsty pasażer ekonomicznego rollercoastera. Okresy intensywnego rozwoju i świetnych wyników finansowych przeplatają się z regularnymi kryzysami i rozpaczliwym szukaniem inwestorów. Obecnie firma znów jest na fali wznoszącej, co bardzo nas cieszy.

NAS Analytics TAG

Dotychczasowy prezes zarządu, Giovanni Castiglioni, objął bardziej reprezentacyjną funkcję prezydenta całej organizacji. Dyrektorem wykonawczym, odpowiedzialnym za bieżące operacje spółki został natomiast zdolny rosyjski biznesmen Timur Sardarov, za którym napłynęło 40 mln euro od inwestorów. MV Agusta ma więc solidne podstawy finansowe do rozwoju kolejnych konstrukcji, czego efekty właśnie możemy oglądać.

Na rozpoczynających się we wtorek targach EICMA zobaczymy bardzo efektowną premierę. MV Agusta Brutale 1000 to powernaked napędzany całkiem nową, czterocylindrową, litrową jednostką. W przyszłości będzie ona wykorzystana do budowy następcy superbike’a F4, tymczasem zamontowano ją w prawdziwej ulicznej bestii.

MV Agusta Brutale 1000 wygląda tak, jak się nazywa, a jeździ tak jak wygląda. 212 KM mocy i prędkość maksymalna wynosząca 312 km/h to wartości niespotykane w seryjnych maszynach bez owiewek. Jeśli jej producent poszedł często stosowaną ścieżką, polegającą na montowaniu w nakedach silników z nieco obniżoną mocą, ale większym momentem dostępnym w niższym zakresie obrotów, daje to pewne wyobrażenie o potencjalnych osiągach kolejnej generacji F4. Nowy superbike z Varese ma się pojawić na rynku w 2021 roku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr