tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta w Polsce - nowe rozdanie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta w Polsce - nowe rozdanie

Autor: Piotr Barry Baryła 2019.02.08, 11:33 Drukuj

Z radością przyjęliśmy informację, że mamy w Polsce nowego importera włoskich motocykli marki MV Agusta. Na spotkaniu w warszawskim salonie, zorganizowanym dla dealerów oraz przedstawicieli mediów, poznaliśmy plany oraz strategię rozwoju na naszym rynku.

Importerem MV Agusta w Polsce została firma Motors Sp. z o.o. Motocykle można oglądać i zamawiać w czterech autoryzowanych salonach: w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Jeszcze w tym roku u dealerów pojawią się pierwsze motocykle testowe.

__________________________________________

Wraz z salonami sprzedaży do Polski wracają autoryzowane serwisy, a co za tym idzie - dostępność części i akcesoriów oraz pełna obsługa posprzedażna.

Pierwsza prezentacja motocykli była dla importera okazją, aby zaprezentować plany rozwoju marki na naszym rynku, ale przede wszystkim, do przedstawienia "na żywo" portfolio motocykli MV Augusta dopuszczonych do sprzedaży w UE.

MV Agusta to wyrafinowane i ekskluzywne motocykle. Oczywiście ekskluzywność musi odpowiednio kosztować… Ceny tych wyjątkowych maszyn zaczynają się od ok. 60 tys. zł.

"MV Agusta to marka dla wymagających klientów, których oprócz jakości i technicznych osiągów, cieszy unikalny design i niemal jubilerska precyzja wykonania" - wyjaśnia Janusz Mitko z firmy Motors.

Prezentacja sprawiła, że u wszystkich zgromadzonych w warszawskim salonie przy ul. Puławskiej 403A wzrósł apetyt na jazdę… Na pierwsze testy musimy jeszcze chwilę zaczekać, dlatego tym razem pozostało nam zadowolić się wybornym smakiem włoskiej kawy. Do motocykli MV Agusta z pewnością wrócimy na wiosnę!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę