tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Woska robota Rosjan w MV Agusta
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Woska robota Rosjan w MV Agusta

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.07, 10:51 Drukuj

Timor Sidorov przedstawił pięcioletni plan rozwoju dla marki MV Agusta. Rosjanie mają zamiar poszerzyć horyzonty i zwiększyć sprzedaż.

Biznesplan przedstawiony przez MV Agusta zakłada, że w ciągu pięciu lat sprzedaż motocykli tej marki osiągnie poziom 25 000 sztuk rocznie. Mają w tym pomóc między innymi inwestycje w rozwój sieci sprzedaży na terenie  Europy, Azji i Stanów Zjednoczonych.

NAS Analytics TAG

MV Agusta już ruszyła z ciekawym projektem zamawiania motocykli przez specjalną stronę internetową. Producent rozpoczął także współpracę z chińskim Loncin w zakresie produkcji motocykli z silnikami o pojemności 350 i 500 cm3. Sidorov zapowiedział, że skupi się na segmentach średnim oraz premium.

Po zmianach, które nastąpiły w ostatnim czasie, rodzina Castiglioni nie kontroluje już marki MV Agusta, a Giovanni Castiglioni został sprowadzony do roli doradcy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr