tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Włoska robota Rosjan w MV Agusta
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Włoska robota Rosjan w MV Agusta

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.07, 10:51 Drukuj

Timor Sidorov przedstawił pięcioletni plan rozwoju dla marki MV Agusta. Rosjanie mają zamiar poszerzyć horyzonty i zwiększyć sprzedaż.

Biznesplan przedstawiony przez MV Agusta zakłada, że w ciągu pięciu lat sprzedaż motocykli tej marki osiągnie poziom 25 000 sztuk rocznie. Mają w tym pomóc między innymi inwestycje w rozwój sieci sprzedaży na terenie  Europy, Azji i Stanów Zjednoczonych.

NAS Analytics TAG

MV Agusta już ruszyła z ciekawym projektem zamawiania motocykli przez specjalną stronę internetową. Producent rozpoczął także współpracę z chińskim Loncin w zakresie produkcji motocykli z silnikami o pojemności 350 i 500 cm3. Sidorov zapowiedział, że skupi się na segmentach średnim oraz premium.

Po zmianach, które nastąpiły w ostatnim czasie, rodzina Castiglioni nie kontroluje już marki MV Agusta, a Giovanni Castiglioni został sprowadzony do roli doradcy.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę