tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta Dragster i Brutale z now elektronik w sezonie 2020
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta Dragster i Brutale z now elektronik w sezonie 2020

Autor: Janusz Bbenek 2019.10.21, 14:51 Drukuj

Choć szczegóły techniczne maszyn z roku modelowego 2020 poznamy dopiero na listopadowych targach EICMA, to już teraz szef działu badań i rozwoju MV Agusty zdradził kilka informacji na temat poprawionych modeli Dragster i Brutale. Motocykle otrzymają przede wszystkim nową elektronikę - wyświetlacz i przeprogramowaną kontrolę trakcji.

Dragster i Brutale to dwie rodziny agresywnych nakedów MV Agusty, napędzane trzycylindrowym silnikiem rzędowym o pojemności 798 cm3 i mocy wahającej się od 109 KM w podstawowej wersji Brutale 800 do nawet 150 KM w Brutale 800 RC i Dragsterze 800 RC. W przyszłym sezonie cała grupa tych modeli ma przejść poważne modyfikacje.

NAS Analytics TAG

Część z nich przedstawił w wywiadzie dla magazynu "Motociclismo" Brain Gillen, szef działu badań i rozwoju MV Agusty. Choć stwierdził, że nie może opowiedzieć o wszystkich, to zdradził wokół których komponentów będą się one skupiać.

Przede wszystkim spodziewamy się nowego zestawu elektroniki. MV Agusta pilnie śledzi sugestie swoich klientów i okazało się, że współczesny motocyklista ma nieco inne wymagania, niż zakładano wcześniej. Do tej pory kontrola trakcji w motocyklach włoskiej marki wchodziła do gry dopiero wtedy, kiedy było to najzupełniej konieczne i robiła to bardzo zdecydowanie. W modelach Dragster i Brutale na rok 2020 będzie ona rodzajem cichego stróża - będzie działać dużo wcześniej i bardziej łagodnie. Kierowca ma praktycznie nie zauważać jej pracy.

Zmieni się również zestaw wskaźników - na kierownicy nakedów MV Agusty pojawi się zupełnie nowy wyświetlacz. Pełen obraz nowych maszyn MV Agusta z rodziny Dragster i Brutale poznamy już niedługo - tegoroczna EICMA zbliża się wielkimi krokami.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr