tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2020 MV Agusta Brutale 1000 RR
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2020 MV Agusta Brutale 1000 RR

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.04, 11:35 Drukuj

MV Agusta Brutale 1000 RR to owoc niczym nieskrępowanej włoskiej fantazji. Motocykl zaprezentowany rok temu w wersji Serie Oro teraz pojawi się w nieco tańszej odmianie, ale spokojnie - nadal będzie piekielnie mocny.

Pomimo niskiego wolumenu MV Agusta jest poważnym graczem na rynku motocykli sportowych. Model Brutale 1000 RR to najlepszy przykład na poparcie tego twierdzenia. Jego silnik generuje moc 208 koni mechanicznych, co plasuje go w czołówce stawki najmocniejszych nakedów. Co więcej - MV Agusta łamie przyjęte konwenanse jeśli chodzi o podawanie prędkości maksymalnej i zapowiada, że ta będzie oscylować okolicach 300 km/h.

NAS Analytics TAG

W okiełznaniu tego stada pomoże zaawansowany pakiet elektroniki oparty na sześcioosiowym IMU, któremu będzie podporządkowany nawet system doświetlania zakrętów. Do dyspozycji będą cztery mapy silnika - Sport, Race, Rain i Custom. Za prowadzenie ma odpowiadać półaktywne, elektronicznie sterowane zawieszenie Ohlins. Hamulce również są wyjątkowe, ponieważ ABS będzie posiadał tryb Race Mode. Wisienką na szczycie tego szalonego tortu są aerodynamiczne skrzydła.

MV Agusta Brutale 1000 RR będzie kosztować 29 990 euro - czyli o 13 000 euro mniej niż edycja Serie Oro.

Więcej o motocyklach MV Agusta znajdziesz na stronie https://mvagustapoland.com/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr