tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta tworzy serię motocykli z silnikami 350 cm3 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta tworzy serię motocykli z silnikami 350 cm3

Autor: Janusz Bębenek 2019.12.05, 14:53 Drukuj

Timur Sardarov, aktualny szef włoskiej marki MV Agusta, zapowiedział wypuszczenie w najbliższym czasie nowej rodziny niewielkich motocykli. Będą one napędzane jednostkami dwucylindrowymi o pojemności 350 cm3. 

Plotki o wejściu MV Agusty w segment mniejszych motocykli pojawiały się od kilku miesięcy. Teraz potwierdził je sam CEO marki z Varese, Timur Sardarov:

NAS Analytics TAG

MV Agusta pojawi się na aktualnie jednym z najbardziej istotnych rynków na świecie - lekkich motocykli o pojemności 350-500 cm3. Mimo niewielkich rozmiarów, nasze maszyny będą naszpikowane najnowszą technologią i będą charakteryzowały się znakomitymi osiągami. Mamy już gotowy silnik - jest to twin klasy 350. 

Sardarov nie podał jednak, w jakim układzie będzie to silnik - rzędowy, czy widlasty. Nowe maszyny będą z pewnością dużo bardziej nastawione na codzienną eksploatację, niż ich pełne sportowych rozwiązań starsze rodzeństwo. Spodziewamy się jednak tradycyjnego dla MV Agusty chwytającego za serce designu i wysokiej jakości wykonania.

Więcej szczegółów z pewnością pojawi się w przyszłym sezonie, możliwe, że małe MV Agusty zadebiutują na przyszłorocznych targach EICMA. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę