tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2020 MV Agusta Superveloce 800
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2020 MV Agusta Superveloce 800

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.04, 10:39 1 Drukuj

Jeden z najpiękniejszych motocykli, jakie kiedykolwiek powstały, będzie udostępniony szerszej klienteli. Mowa o MV Agusta Superveloce 800, której limitowana edycja "Serie Oro" została zaprezentowana na EICMA 2018.

Serie Oro jest limitowana do 300 egzemplarzy, a jej cena wynosi 27 990 euro. Nieco okrojona, ale nie mniej oszałamiająca stylistycznie wersja bazowa ma kosztować 20 000 euro.

NAS Analytics TAG

Motocykl będzie zasilany silnikiem z modelu F3 800, który generuje moc 145 koni mechanicznych. W skład pakietu elektroniki wchodzą między innymi quickshifter, system wspomagania hamowania silnikiem oraz kontrola trakcji. Elementy, które w Serie Oro są wykonane z włókna węglowego, tutaj zostały zastąpione plastikowymi.

Motocykl będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, a będą to czerwień oraz połączenie bieli z czernią.

Więcej informacji o motocyklach MV Agusta znajdziecie na stronie https://mvagustapoland.com/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr