tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2020 MV Agusta Superveloce 800 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2020 MV Agusta Superveloce 800

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.04, 10:39 1 Drukuj

Jeden z najpiękniejszych motocykli, jakie kiedykolwiek powstały, będzie udostępniony szerszej klienteli. Mowa o MV Agusta Superveloce 800, której limitowana edycja "Serie Oro" została zaprezentowana na EICMA 2018.

Serie Oro jest limitowana do 300 egzemplarzy, a jej cena wynosi 27 990 euro. Nieco okrojona, ale nie mniej oszałamiająca stylistycznie wersja bazowa ma kosztować 20 000 euro.

NAS Analytics TAG

Motocykl będzie zasilany silnikiem z modelu F3 800, który generuje moc 145 koni mechanicznych. W skład pakietu elektroniki wchodzą między innymi quickshifter, system wspomagania hamowania silnikiem oraz kontrola trakcji. Elementy, które w Serie Oro są wykonane z włókna węglowego, tutaj zostały zastąpione plastikowymi.

Motocykl będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, a będą to czerwień oraz połączenie bieli z czernią.

Więcej informacji o motocyklach MV Agusta znajdziecie na stronie https://mvagustapoland.com/

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę