tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2020 Moto Guzzi V85 TT Travel. Opis, zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2020 Moto Guzzi V85 TT Travel. Opis, zdjcia

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.08, 12:21 Drukuj

Tegoroczny hit sprzedażowy Moto Guzzi - model V85 TT - doczekał się pierwszej specjalnej wersji. W standardzie otrzymamy wyposażenie dodatkowe, które pozwoli wyruszyć na przygodę zaraz po wyjeździe z salonu.

Przepis na turystyka według Moto Guzzi jest prosty - motocykl ma być lekki, dobrze wyważony, zwrotny, a przy tym stylowy. Z połączenia tych wszystkich składników powstał model V85 TT, który będzie wiernie służył zarówno podczas poznawania nowych zakątków świata, jak również w trakcie tak prozaicznych czynności jak dojazd do pracy. Sercem motocykla jest chłodzony powietrzem silnik o pojemności 853 cm3 i mocy 80 koni mechanicznych.

NAS Analytics TAG

Podczas tegorocznych targów EICMA Moto Guzzi pokazało wersję Travel, którą charakteryzuje bogate wyposażenie i stonowana kolorystyka. Na pokładzie mamy plastikowe kufry boczne, grzane manetki, dodatkowe reflektory LED oraz wysoką szybę. Dzięki oponom Michelin Anakee Adventure można z łatwością przemierzać bezdroża. Moto Guzzi V85 TT Travel trafi do salonów w przyszłym roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr