tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2020 Moto Guzzi V85 TT Travel. Opis, zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2020 Moto Guzzi V85 TT Travel. Opis, zdjcia

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.08, 12:21 Drukuj

Tegoroczny hit sprzedażowy Moto Guzzi - model V85 TT - doczekał się pierwszej specjalnej wersji. W standardzie otrzymamy wyposażenie dodatkowe, które pozwoli wyruszyć na przygodę zaraz po wyjeździe z salonu.

Przepis na turystyka według Moto Guzzi jest prosty - motocykl ma być lekki, dobrze wyważony, zwrotny, a przy tym stylowy. Z połączenia tych wszystkich składników powstał model V85 TT, który będzie wiernie służył zarówno podczas poznawania nowych zakątków świata, jak również w trakcie tak prozaicznych czynności jak dojazd do pracy. Sercem motocykla jest chłodzony powietrzem silnik o pojemności 853 cm3 i mocy 80 koni mechanicznych.

NAS Analytics TAG

Podczas tegorocznych targów EICMA Moto Guzzi pokazało wersję Travel, którą charakteryzuje bogate wyposażenie i stonowana kolorystyka. Na pokładzie mamy plastikowe kufry boczne, grzane manetki, dodatkowe reflektory LED oraz wysoką szybę. Dzięki oponom Michelin Anakee Adventure można z łatwością przemierzać bezdroża. Moto Guzzi V85 TT Travel trafi do salonów w przyszłym roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr