tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Najlepsze motocykle na rok 2020 [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Najlepsze motocykle na rok 2020 [VIDEO]

Autor: Barry 2019.11.19, 09:56 Drukuj

W ostatnich dwóch tygodniach byliście zasypywani rewelacjami na temat motocyklowych nowości na rok 2020. Teraz macie te wszystkie nowości w jednym miejscu - w naszej filmowej relacji z targów EICMA w Mediolanie.

NAS Analytics TAG

Jeden najlepszy motocykl na rok 2020 byłoby nam trudno wybrać, bo żeby oceniać, najpierw trzeba przecież pojeździć… Zanim jednak pojeździmy, warto nacieszyć oczy, trochę się poprzymierzać i sprawdzić, co nowego na rynku. Zapraszamy do oglądania naszej relacji z największej, motocyklowej imprez wystawienniczej w Europie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę