tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Malaguti RST E. Elektryczno w subie klasyce
NAS Analytics TAG
KTM-790-DUKE-MY20-950x200 PL
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Malaguti RST E. Elektryczno w subie klasyce

Autor: Redakcja 2019.11.07, 14:18 Drukuj

Malaguti RST E, choć w pełni elektryczny, chce nawiązywać do klasycznych rozwiązań. Zastosowana tutaj nożna skrzynia biegów to coś, co w segmencie elektryków jest rozwiązaniem niespotykanym.

Wyścigowy Malaguti RSTE napędzany będzie centralnie umieszczonym silnikiem elektrycznym o mocy 8 kW (moc nominalna 3 kW). Moc przekazywana będzie na tylne koło za pomocą manualnej skrzyni biegów, co jest ukłonem w stronę tradycji.

NAS Analytics TAG

Energię dostarczą dwa akumulatory litowe, każdy o mocy 1,68 kWh. Zdaniem producenta "zapewnią one więcej niż odpowiedni do codziennego użytku zasięg". Jaki - tego dowiemy się dopiero podczas oficjalnej premiery, prawdopodobnie w przyszłym roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr