tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Malaguti RST E. Elektryczność w służbie klasyce NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Malaguti RST E. Elektryczność w służbie klasyce

Autor: Redakcja 2019.11.07, 14:18 Drukuj

Malaguti RST E, choć w pełni elektryczny, chce nawiązywać do klasycznych rozwiązań. Zastosowana tutaj nożna skrzynia biegów to coś, co w segmencie elektryków jest rozwiązaniem niespotykanym.

Wyścigowy Malaguti RSTE napędzany będzie centralnie umieszczonym silnikiem elektrycznym o mocy 8 kW (moc nominalna 3 kW). Moc przekazywana będzie na tylne koło za pomocą manualnej skrzyni biegów, co jest ukłonem w stronę tradycji.

NAS Analytics TAG

Energię dostarczą dwa akumulatory litowe, każdy o mocy 1,68 kWh. Zdaniem producenta "zapewnią one więcej niż odpowiedni do codziennego użytku zasięg". Jaki - tego dowiemy się dopiero podczas oficjalnej premiery, prawdopodobnie w przyszłym roku.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę