tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Woski, fajny, zwinny motocykl za 9 900 z. Malaguti, robisz to dobrze!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Woski, fajny, zwinny motocykl za 9 900 z. Malaguti, robisz to dobrze!

Autor: Alonzo 2020.03.07, 18:58 3 Drukuj

Od razu zacznę od tego, że to nie jest informacja reklamowa. Malaguti nic mi nie zapłaciło za napisanie tego newsa. Nawet mnie o to nie prosiło. Ale są wiadomości, którymi aż chce się podzielić z innymi.

Zobaczcie, co zrobiło Malaguti:

NAS Analytics TAG

 malaguti xsm xtm 50

To co widać na zdjęciu, to ... uwaga ... motocykle z silnikami 50 cm3. Mają 3 KM i ważą niewiele więcej niż 100 kg. Oczywiście nie jest to sprzęt na długie wyprawy, ale jeżeli masz działkę pod miastem lub jeżeli lubisz się czasem pobawić w terenie, to Malaguti XTM 50 lub XSM 50 są jak dwa rozbrykane psiaki, które może nie gryzą, ale poprawiają humor i dają mnóstwo fajnej zabawy. Oczywiście najważniejszy w przypadku Malaguti XTM i XSM 50 jest wygląd. Jeżeli chcesz mieć motocykl, a nie chcesz dużo nim jeździć, to 50-tki od Malaguti będą dawały Ci poczucie posiadania motocykla, a jeżdżąc od czasu do czasu nigdy nie poczujesz, że czegoś Ci jednak brak. Do tego spalają po 2,5 litra na 100 km, co w praktyce będziesz odbierał jakby w ogóle nie spalały paliwa.

Co jest jeszcze fajnego w Malaguti? O masie 113 kg wspominałem. Przy takiej masie poczujesz, jakbyś latał na komarze. Bezwładność motocykla będzie prawie tak mało odczuwalna, jak w przypadku roweru z silnikiem elektrycznym. No właśnie, tu docieramy do jedynej wady małych Malaguti. Przy takich gabarytach i przy takiej mocy aż się prosi, aby umieścić w nich napęd elektryczny i ładować zwyczajnie z gniazdka. Ale wśród motocyklistów wciąż większość stanowią fani spalin i dla nich mały, żwawy i hałasujący silnik benzynowy będzie dodatkową atrakcją. W końcu terkoczący motocykl na działce wywołuje dużo większe poruszenie i zainteresowanie niż elektryczny nudziaż. Jak wesoło rozszczekany szczeniak.

Malaguti XTM 50 i XSM 50 maja jednocylindrowe (a jak, jakże to uwielbiamy), 2 suwowe (aż się łezka w oku kręci) silniki, które są chłodzone cieczą i uruchamiane elektrycznie. Fajnie, ale w takim sprzęcie dodatkową atrakcją mogłaby być "kopka". Hamulce oczywiście tarczowe. No i ta cena - 9 900 zł za fajny, przyjazny, łatwy w prowadzeniu i fajnie wyglądający wyzwalacz weekendowej zabawy na działce. Warto znać Malaguti XTM i XSM 50 i warto pokazać ten sprzęt znajomemu, który również ma działkę za miastem.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr