tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Malaguti RST 125 - rasowy cigacz wagi lekkiej. Zobaczysz go na targach WMS 2020! [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Malaguti RST 125 - rasowy cigacz wagi lekkiej. Zobaczysz go na targach WMS 2020! [VIDEO]

Autor: Redakcja 2020.02.25, 15:51 Drukuj

Choć motocykle sportowe to maszyny adresowane zazwyczaj do doświadczonych kierowców, to ich magia przyciąga również użytkowników klasy 125. Malaguti RST 125 to maszyna, która do maksimum wykorzystuje osiągi przewidziane w przepisach na prawo jazdy kat. A1 oraz B, a przy tym jest znakomicie wykonana i świetnie wygląda. 

Do tematu motocykla sportowego klasy 125 można podejść lekko, bazując na samej stylistyce, lub bezkompromisowo, stosując wysokiej jakości komponenty i śrubując osiągi do górnych granic zapisanych w przepisach. Malaguti, włoska marka z 90-letnią tradycją, zna tylko ten drugi sposób.

NAS Analytics TAG

Malaguti RST 125 ma w sobie wszystko, czego oczekujesz od rasowej maszyny sportowej. Jego nowoczesny, chłodzony cieczą silnik, powstaje w fabrykach Aprilii. Jednostka generuje 15 KM, czyli jest dokładnie w górnym limicie dla klasy 125, dzięki czemu ta lekka maszyna jest niezwykle dynamiczna i pozwala rozpędzić się do grubo ponad 100 km/h. Jednocześnie dobrze zestrojone zawieszenie i hamulce z CBS zapewniają poczucie kontroli i bezpieczeństwo.

Patrząc na Malaguti RST 125 zwraca uwagę przepiękna włoska stylistyka i wysoka jakość wykonania. Plastiki są wysokiej jakości i bardzo dokładnie spasowane. Znajdziecie tu wiele elementów, zarezerwowanych zazwyczaj dla motocykli wyższych klas, takich jak przewody hamulcowe w stalowym oplocie czy wskaźnik temperatury cieczy chłodzącej.

Zobaczcie, jak Malaguti RST 125 sprawdziło się w naszym ubiegłorocznym teście, kiedy po warszawskich ulicach jeździł na nim Barry:


Malaguti RST 125 będziecie mogli zobaczyć na zbliżających się targach Warsaw Motorcycle Show w dniach 6-8 marca. Więcej informacji na temat motocykli i skuterów Malaguti znajdziecie na stronie polskiego importera, firmy 4CV Moto

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr