tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Malaguti RST 125 - rasowy cigacz wagi lekkiej. Zobaczysz go na targach WMS 2020! [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Malaguti RST 125 - rasowy cigacz wagi lekkiej. Zobaczysz go na targach WMS 2020! [VIDEO]

Autor: Redakcja 2020.02.25, 15:51 Drukuj

Choć motocykle sportowe to maszyny adresowane zazwyczaj do doświadczonych kierowców, to ich magia przyciąga również użytkowników klasy 125. Malaguti RST 125 to maszyna, która do maksimum wykorzystuje osiągi przewidziane w przepisach na prawo jazdy kat. A1 oraz B, a przy tym jest znakomicie wykonana i świetnie wygląda. 

Do tematu motocykla sportowego klasy 125 można podejść lekko, bazując na samej stylistyce, lub bezkompromisowo, stosując wysokiej jakości komponenty i śrubując osiągi do górnych granic zapisanych w przepisach. Malaguti, włoska marka z 90-letnią tradycją, zna tylko ten drugi sposób.

NAS Analytics TAG

Malaguti RST 125 ma w sobie wszystko, czego oczekujesz od rasowej maszyny sportowej. Jego nowoczesny, chłodzony cieczą silnik, powstaje w fabrykach Aprilii. Jednostka generuje 15 KM, czyli jest dokładnie w górnym limicie dla klasy 125, dzięki czemu ta lekka maszyna jest niezwykle dynamiczna i pozwala rozpędzić się do grubo ponad 100 km/h. Jednocześnie dobrze zestrojone zawieszenie i hamulce z CBS zapewniają poczucie kontroli i bezpieczeństwo.

Patrząc na Malaguti RST 125 zwraca uwagę przepiękna włoska stylistyka i wysoka jakość wykonania. Plastiki są wysokiej jakości i bardzo dokładnie spasowane. Znajdziecie tu wiele elementów, zarezerwowanych zazwyczaj dla motocykli wyższych klas, takich jak przewody hamulcowe w stalowym oplocie czy wskaźnik temperatury cieczy chłodzącej.

Zobaczcie, jak Malaguti RST 125 sprawdziło się w naszym ubiegłorocznym teście, kiedy po warszawskich ulicach jeździł na nim Barry:


Malaguti RST 125 będziecie mogli zobaczyć na zbliżających się targach Warsaw Motorcycle Show w dniach 6-8 marca. Więcej informacji na temat motocykli i skuterów Malaguti znajdziecie na stronie polskiego importera, firmy 4CV Moto

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr