tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Malaguti Drakon 125 2020. Opis, dane techniczne, zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Malaguti Drakon 125 2020. Opis, dane techniczne, zdjcia

Autor: Redakcja 2019.11.07, 11:08 Drukuj

Malaguti Drakon 125 pokazuje, że w małych pojemnościach leży potencjał, który wciąż nie został wyczerpany. Świetny design, niezłe osiągi i sprawdzona mechanika czynią z tego motocykla czarnego konia segmentu.

Drakon to koncepcyjny model, którym Malaguti chce jeszcze mocniej podkreślić "ducha Bolonii", czyli swoje motto, widoczne w charakterze motocykli tej marki. Sportowy charakter podkreślają 17-calowe koła, stalowa rama rurowa, atrakcyjny wydech i krótka sportowa kanapa.

NAS Analytics TAG

Drakon napędzany będzie znanym z modelu RST silnikiem 125 cm3 o mocy 15 KM, co pozwoli na rozpędzenie 130-kilogramowego jednośladu do 106 km/ h. Przewidywana cena to około 3200 euro (13 000 zł).

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr