tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Warsaw Motorcycle Show 2020. 10 powodw, dla ktrych musisz tam by!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Warsaw Motorcycle Show 2020. 10 powodw, dla ktrych musisz tam by!

Autor: Redakcja 2019.12.12, 20:01 2 Drukuj

Warsaw Motorcycle Show to nie tylko pokaz najważniejszych motocyklowych nowości, ale również strefy tematyczne, związane z szeroko pojętą kulturą motocyklową. Co na najbliższą edycję szykują dla nas organizatorzy?

Targi Warsaw Motorcycle Show w krótkim czasie urosły do rangi najważniejszego wydarzenia motocyklowego w Polsce, a nawet w Europie Centralnej i Wschodniej. Trudno się dziwić - motocyklowe premiery i atrakcje towarzyszące imprezie przyciągają tłumy gości. Podczas ostatniej edycji hale Ptak Expo odwiedziły 68704 osoby. Co organizatorzy przygotowali podczas nadchodzącej edycji 2020?

NAS Analytics TAG

Motocyklowe premiery

O tym, jakie motocykle będziemy mogli zobaczyć podczas nadchodzących targów, pisaliśmy we wcześniejszym artykule. Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że w tym roku czekają nas niespodzianki, które sprawią, że będzie to nie tylko największa i najważniejsza impreza motocyklowa w tej części świata, ale także najlepsza z dotychczasowych edycji!

Custom Show

Oprócz motocykli fabrycznych zobaczymy wiele ciekawych przeróbek w ramach Polish Custom Show. Oprócz zjawiskowych maszyn czekają na was stoiska ze stylowymi ciuchami oraz częściami i akcesoriami, które wyróżnią wasze maszyny z tłumu. Jak już wybierzecie sposób na upiększenie swojego motocykla, to warto również pomyśleć o odpowiedniej eksploatacji. W strefie warsztatów dowiecie się wszystkiego na temat sposobów na zapewnienie długiej żywotności jednośladu. Zarówno domorośli jak i profesjonalni mechanicy znajdą tu coś dla siebie.

Zobacz naszą relację z Warsaw Motorcycle Show 2019

Strefa teamów zawodniczych

Targi nie mogą obyć się bez gwiazd. W Ptak Expo spotkacie najbardziej znane nazwiska ze świata sportów motocyklowych - swój udział potwierdził Wójcik Racing Team, narodowa reprezentacja Polski w wyścigach motocyklowych. Zobaczymy także team Arka Lindnera, naszego reprezentanta w wyścigach quadów. Trial reprezentować będą Przemek Kaczmarczyk i Gabriel Marcinów.

Strefa Kobiet by Speedladies

Motocyklistki z grupy Speedladies, z okazji Dnia Kobiet, przygotują coś specjalnego. Sekret jest jednak pilnie strzeżony, pozostaje zatem zaufać dziewczynom. Kogo zobaczymy w Strefie Kobiet? Na pewno Dominikę 333 Orlik i Sylwię Dzik - Dzikuskę. Kogo jeszcze? Warto obserwować profil Warsaw Motorcycle Show na Facebooku.

Pokazy trialu i offroadu

Na zewnątrz hal, na specjalnie przygotowanych obszarach, będzie można podziwiać pokazy jazdy sprawnościowej w wykonaniu mistrzów trialu, freestyle motocrossu i quadów. To część targów, która tradycyjnie wywołuje największe emocje i gromadzi setki widzów.

Kula Śmierci

Połączenie siły odśrodkowej i prędkości daje niesamowite wrażenia - mogli przekonać się o tym wszyscy ci, którzy podczas ostatniej edycji wzięli udział w niezwykłym pokazie Kuli Śmierci. Motocykliści, zamknięci w metalowej kuli wykonanej z metalowej siatki, wykonują niesamowite, mrożące krew w żyłach akrobacje.

Wystawa zdjęć z MotoGP

Mateusz Jagielski to znany w środowisku fotograf, specjalizujący się w zdjęciach sportowych. Jego prace, wykonywane na najważniejszych imprezach cyklu MotoGP, pojawią się na Warsaw Motorcycle Show w formie galerii. Część zdjęć zdobić będą autografy najważniejszych gwiazd MotoGP.

Strefa testów motocykli topowych marek

Do dyspozycji gości będzie bogato wyposażona strefa testów motocykli topowych marek. Dostępne będą motocykle elektryczne, organizator zapewnił nas także, że prowadzi negocjacje z wystawcami, by zapewnić do testów również tradycyjne motocykle.

European Tattoo Show

Tatuaż i piercing nierozerwalnie łączą się z motocyklową kulturą. European Tattoo Show to równoległa impreza, która towarzyszyć będzie targom Warsaw Motorcycle Show. Możecie liczyć na warsztaty, pokazy, a nawet dziarę w ciemno!

Foodtrucki

Foodtrucki, zwane po naszemu jadłowozami, to nieodłączna część motocyklowej kultury. Także na Warsaw Motorcycle Show nie zabraknie tej formy gastronomii - kuchnia polska, włoska, amerykańska, turecka… co kto lubi.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr