tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Milan Pawelec odpuszcza sobotnie i niedzielne wycigi. Pechowa kontuzja zmienia plany Polaka
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Milan Pawelec odpuszcza sobotnie i niedzielne wycigi. Pechowa kontuzja zmienia plany Polaka

Autor: Alonzo 2024.04.27, 01:21 Drukuj

Milan Pawelec godnie, chociaż pechowo zadebiutował w Red Bull Rookies Cup na hiszpańskim torze w Jerez. Już w debiucie kręcił bardzo dobre czasy, trzymając kontakt z pierwszą dziesiątką zawodników. Niestety podczas piątkowego upadku doznał złamania V kości śródręcza i na razie czeka go operacja w szpitalu w Barcelonie.

Motorsport to ryzykowna dyscyplina, a wyścigi motocyklowe należą z pewnością do najbardziej niebezpiecznych w rodzinie sportów motorowych. Wypadki, upadki i kontuzje są tutaj równie nieodłączne, jak faule w piłce nożnej czy wypadnięcia z trasy w narciarstwie. Milan Pawelec ma za sobą już nie tylko debiut w prestiżowej serii Red Bull Rookies Cup, ale również pierwszą nieprzyjemną przygodę. Podczas kwalifikacji w szybkiej sekcji toru polskiego zawodnika wyniosło trochę za szeroko w szybkim, przedostatnim zakręcie. Konsekwencją tego była utrata przyczepności opon i upadek, w wyniku którego Milan doznał złamania V kości lewego śródręcza.

NAS Analytics TAG

Wypadek miał miejsce po serii bardzo dobrych przejazdów polskiego zawodnika, zapowiadających chęć bezpośredniej rywalizacji z najlepszymi. Oczywiście Milan ma prawo czuć się rozczarowany tym, że na razie będzie musiał poczekać z pierwszym ściganiem się w wyścigu Red Bull Rookies Cup. Jednak chęć poprawiania swoich czasów i determinacja, by już od pierwszej rundy atakować pierwszą dziesiątkę najlepszych zawodników tej serii, świadczy bardzo dobrze o jego podejściu do rywalizacji i bardzo dużo mówi o tym, co może czekać nas w przyszłości, gdy wyleczy on już dzisiejszą kontuzję. Piszcie w komentarzach, co chcielibyście przekazać Milanowi w szpitalu. Jest z nim w Barcelonie paru członków jego ekipy na pewno będzie Milanowi miło usłyszeć feedback z Waszej strony.

Trzymamy kciuki za dobre gojenie się złamanej kości w ręce naszego zawodnika i gorąco dziękujemy za powody do dumy, których dostarczył nam Milan w sesjach treningowych i przez cały ten pierwszy weekend wyścigów w Red Bull Rookies Cup. Pech nie wybiera, ale trzeba sobie z nim radzić i jak najszybciej odzyskiwać pozytywną motywację w kolejnych treningów i wyścigów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr