tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha modele 2020. Futurystyczny tracer, mocarny T-Max i sporo innych nowości NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha modele 2020. Futurystyczny tracer, mocarny T-Max i sporo innych nowości

Autor: Redakcja 2019.11.07, 16:35 1 Drukuj

Piękny nowy Tracer 700, Tricity 300 i mocny T-Max 560 - Yamaha w tym roku pokazała naprawdę sporo. Zainteresowanie nowościami spod znaku trzech kamertonów było ogromne.

Tracer 700 otrzymał całkowcie nowy garnitur - bardziej futurystyczny, ale także wygodniejszy. Poprawiono ergonomię szyby, która daje się teraz podnosić i opuszczać jedną ręką. Zawieszenie ma możliwość regulacji napięcia wstępnego i tłumienia dobicia, a kanapa oferuje pasażerowi i kierowcy więcej wygody.

NAS Analytics TAG

Sporo działo się wśród skuterów - zobaczyliśmy wreszcie mocniejszego Tricity, czyli wersję z silnikiem 300 cm3. Pojawił się również mocarny T-Max 560 z 47-konnym silnikiem. Co jeszcze znaleźliśmy na stoisku Yamahy? Zobaczcie na filmie.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę