tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha modele 2020. Futurystyczny tracer, mocarny T-Max i sporo innych nowoci
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha modele 2020. Futurystyczny tracer, mocarny T-Max i sporo innych nowoci

Autor: Redakcja 2019.11.07, 16:35 1 Drukuj

Piękny nowy Tracer 700, Tricity 300 i mocny T-Max 560 - Yamaha w tym roku pokazała naprawdę sporo. Zainteresowanie nowościami spod znaku trzech kamertonów było ogromne.

Tracer 700 otrzymał całkowcie nowy garnitur - bardziej futurystyczny, ale także wygodniejszy. Poprawiono ergonomię szyby, która daje się teraz podnosić i opuszczać jedną ręką. Zawieszenie ma możliwość regulacji napięcia wstępnego i tłumienia dobicia, a kanapa oferuje pasażerowi i kierowcy więcej wygody.

NAS Analytics TAG

Sporo działo się wśród skuterów - zobaczyliśmy wreszcie mocniejszego Tricity, czyli wersję z silnikiem 300 cm3. Pojawił się również mocarny T-Max 560 z 47-konnym silnikiem. Co jeszcze znaleźliśmy na stoisku Yamahy? Zobaczcie na filmie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr