tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2020 Yamaha TriCity 300 - najsprytniejsza w miecie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2020 Yamaha TriCity 300 - najsprytniejsza w miecie

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.05, 11:59 Drukuj

Yamaha oficjalnie zaprezentowała model TriCity 300, którym kusiła nas podczas targów w Tokio. Skuter jest napędzany silnikiem Blue Core o mocy 27 koni mechanicznych i posiada wiele ciekawych rozwiązań.

Zacznijmy od najważniejszego - czyli zawieszenia. Przednie koła mają możliwość blokowania na postoju, co sprawia, że możemy nie tylko zrelaksować się czekając na zielone światło, ale również znika konieczność korzystania ze stopki centralnej. TriCity będzie wyposażona w hamulec postojowy. Skuter będzie się poruszał na kołach o średnicy 14 cali, co zapewni przyzwoity komfort jazdy.

NAS Analytics TAG

Yamaha TriCity 300 to raj zarówno dla gadżeciarzy jak i dla osób będących w ciągłym biegu. Skuter wyposażono w bezkluczykowy system Smart Key, który pozwala na uruchomienie silnika przyciskiem na pilocie, więc możecie od razu zasiąść za sterami i ruszać w drogę. Kolejnym udogodnieniem jest gniazdo 12V, chociaż nie ma informacji na temat jego lokalizacji. Jeżeli znajdzie się w schowku, to naładujecie nim nie tylko telefon, ale również komputer. Informacje takie jak temperatura powietrza, poziom kontroli trakcji, status blokady zawieszenia i wiele innych będą pokazywane na wyświetlaczu LCD.

Yamaha TriCity 300 będzie dostępna w trzech kolorach: Tech Kamo, Icon Gray i Gunmetal Gray.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr