tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowoci Yamahy na EICMA 2019 - czego chcemy i co dostaniemy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowoci Yamahy na EICMA 2019 - czego chcemy i co dostaniemy

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.31, 10:17 2 Drukuj

Żaden producent nie ma w swojej ofercie tak szerokiej gamy motocykli jak Yamaha. Dla klientów jest to błogosławieństwo, ale w kontekście gdybania o nadchodzących premierach szeroka oferta sprawia, że jest to trudnym zadaniem.

Producent przedstawił klip zapraszający na konferencję prasową. Widać tam tajemniczego nakeda z czerwonymi felgami i charakterystycznym oświetleniem. Biorąc pod uwagę pojawienie się nowej R1 i R1M możemy spodziewać się również odświeżenia modelu MT10. Na szczególną uwagę zasługuje tylny amortyzator Öhlinsa. Dotychczas MT10 SP miała w standardzie półaktywne, elektronicznie regulowane zawieszenie, więc zapewne na zwiastunie jest właśnie ta wersja. Skoro wspomnieliśmy o R1, to nie można przeoczyć ujęcia, na którym widać tłumik Akrapovic z logo flagowego superbike z Iwaty. Czy producent szykuje wersję specjalną?

NAS Analytics TAG

Pomimo, że najwięcej czasu poświęcono najmocniejszym motocyklom spod znaku trzech kamertonów, to jednak ptaszki na mieście ćwierkają o małym przewrocie w segmencie mniejszych pojemności. Wiemy, że w przyszłym roku zobaczymy odświeżony model MT03, ale po cichu liczymy na wersję turystyczną. W Indiach z kolei wyciekło zdjęcie sugerujące, że Yamaha pójdzie na całość i nawet model MT125 doczeka się wersji turystycznej. Na kanwie premiery modelu MT03 można również snuć domysły, że Yamaha odświeży także modele 07 i 09.

yamaha-mt15-adventure-tourer-tracer-launch-india-1

Ostatnim sprzętem, na który zwracamy uwagę jest TriCity 300. Skuter został zaprezentowany przy okazji targów Tokyo Motor Show. Najważniejszą informacją jest fakt, że będą mogli z niego korzystać również kierowcy posiadający prawo jazdy kategorii B co najmniej od trzech lat. Przy okazji targów EICMA powinniśmy poznać szczegółową specyfikację tego trójkołowca.

Prezentację Yamahy zaplanowano na 3 listopada, o godzinie 21:00.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr