tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha pokae skutery elektryczne w Tokio
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha pokae skutery elektryczne w Tokio

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.11, 08:48 Drukuj

Skutery elektryczne Yamahy zostaną zaprezentowane podczas Tokyo Motor Show. Producent może pokazać aż trzy modele, które dotychczas były tylko konceptami.

Tokyo Motor Show 2019 odbędzie się pod koniec października. To wtedy Yamaha ma zaprezentować skutery elektryczne, które dotychczas były jedynie modelami koncepcyjnymi. Mowa o E01, E02 i małym E-Vino.

NAS Analytics TAG

Yamaha E01 będzie gabarytowo zbliżona do modelu XMAX 125. Ma być wyposażona w szybką ładowarkę, która z pewnością ułatwi codzienne użytkowanie. Koncept jest wyposażony w dość obszerną kanapę, co może zwiastować obecność pojemnego schowka.

Model E02 może być nieco mniejszy. Jeżeli mamy kierować się jego wyglądem, to można zakładać, że będzie miał konkurować ze spalinowymi motorowerami, ale sprzęty o podobnych gabarytach występują również w klasie 125 cm3. Najważniejszymi cechami, o jakich wiemy, są dość duże koła oraz bateria z możliwością demontażu.

E-Vino ma być najmniejsze z całej trójki, ale zapowiada się równie ciekawie nie tylko ze względu na stylizację. Skuter będzie wyposażony w szybką ładowarkę i funkcję szybkiego startu. W sieci pojawiły się zdjęcia sugerujące, że byłby to również dobry pojazd dla firm.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr