tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha pokaże skutery elektryczne w Tokio NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha pokaże skutery elektryczne w Tokio

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.11, 08:48 Drukuj

Skutery elektryczne Yamahy zostaną zaprezentowane podczas Tokyo Motor Show. Producent może pokazać aż trzy modele, które dotychczas były tylko konceptami.

Tokyo Motor Show 2019 odbędzie się pod koniec października. To wtedy Yamaha ma zaprezentować skutery elektryczne, które dotychczas były jedynie modelami koncepcyjnymi. Mowa o E01, E02 i małym E-Vino.

NAS Analytics TAG

Yamaha E01 będzie gabarytowo zbliżona do modelu XMAX 125. Ma być wyposażona w szybką ładowarkę, która z pewnością ułatwi codzienne użytkowanie. Koncept jest wyposażony w dość obszerną kanapę, co może zwiastować obecność pojemnego schowka.

Model E02 może być nieco mniejszy. Jeżeli mamy kierować się jego wyglądem, to można zakładać, że będzie miał konkurować ze spalinowymi motorowerami, ale sprzęty o podobnych gabarytach występują również w klasie 125 cm3. Najważniejszymi cechami, o jakich wiemy, są dość duże koła oraz bateria z możliwością demontażu.

E-Vino ma być najmniejsze z całej trójki, ale zapowiada się równie ciekawie nie tylko ze względu na stylizację. Skuter będzie wyposażony w szybką ładowarkę i funkcję szybkiego startu. W sieci pojawiły się zdjęcia sugerujące, że byłby to również dobry pojazd dla firm.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę