tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 SEAT przedstawi prototyp elektrycznego skutera
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

SEAT przedstawi prototyp elektrycznego skutera

Autor: Janusz Bbenek 2019.11.08, 15:18 Drukuj

Hiszpański SEAT  dołączył do coraz liczniejszej grupy producentów aut, którzy dostrzegają nadchodzące zmiany na rynku miejskiej mobilności i zaczynają proponować własne rozwiązania w segmencie niewielkich pojazdów elektrycznych. Jeszcze w tym miesiącu do gamy prototypowych modeli dołączy elektryczny skuter, napędzany odpowiednikiem silnika klasy 125.

ONI już to wiedzą - same auta to nie wszystko. Oni, czyli najwięksi producenci aut na świecie, wydający co roku miliony euro nie tylko na rozwój i produkcję swoich pojazdów, ale też na fachowe ekspertyzy i prognozy rozwoju rynku. Te są jednoznaczne - w miastach jest coraz mniej miejsca na tradycyjne auta, kurczy się klientela na nie, a kolejne pokolenia będą szukać rozwiązań alternatywnych - mniejszych, tańszych, zwinniejszych i bezemisyjnych. Dlatego wszyscy liczący się gracze już dziś intensywnie pracują nad wzbogaceniem swoich katalogów o nowe typy pojazdów.

NAS Analytics TAG

Wśród nich znalazł się duży hiszpański wytwórca aut SEAT, który zdążył już zaprezentować koncepcję elektrycznej hulajnogi oraz elektrycznego, dwuosobowego czterokołowca Minimo, pełnymi garściami czerpiącego ze świata motocykli, który ma wejść do produkcji już pod koniec 2021 roku. Ponadto na zaplanowanej na koniec listopada wystawie Smart City Expo World Congress w Barcelonie zaprezentowany będzie prototyp jeszcze jednego pojazdu, tym razem miejskiego skutera o parametrach klasy 125.

Niewykluczone więc, że już za kilka lat rynek motoryzacyjny będzie wyglądał zupełnie inaczej niż obecnie, a w branży motocyklowej zobaczymy firmy, które do tej pory nie miały z nią nic wspólnego.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr