tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 SEAT przedstawi prototyp elektrycznego skutera
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

SEAT przedstawi prototyp elektrycznego skutera

Autor: Janusz Bębenek 2019.11.08, 15:18 Drukuj

Hiszpański SEAT  dołączył do coraz liczniejszej grupy producentów aut, którzy dostrzegają nadchodzące zmiany na rynku miejskiej mobilności i zaczynają proponować własne rozwiązania w segmencie niewielkich pojazdów elektrycznych. Jeszcze w tym miesiącu do gamy prototypowych modeli dołączy elektryczny skuter, napędzany odpowiednikiem silnika klasy 125.

ONI już to wiedzą - same auta to nie wszystko. Oni, czyli najwięksi producenci aut na świecie, wydający co roku miliony euro nie tylko na rozwój i produkcję swoich pojazdów, ale też na fachowe ekspertyzy i prognozy rozwoju rynku. Te są jednoznaczne - w miastach jest coraz mniej miejsca na tradycyjne auta, kurczy się klientela na nie, a kolejne pokolenia będą szukać rozwiązań alternatywnych - mniejszych, tańszych, zwinniejszych i bezemisyjnych. Dlatego wszyscy liczący się gracze już dziś intensywnie pracują nad wzbogaceniem swoich katalogów o nowe typy pojazdów.

NAS Analytics TAG

Wśród nich znalazł się duży hiszpański wytwórca aut SEAT, który zdążył już zaprezentować koncepcję elektrycznej hulajnogi oraz elektrycznego, dwuosobowego czterokołowca Minimo, pełnymi garściami czerpiącego ze świata motocykli, który ma wejść do produkcji już pod koniec 2021 roku. Ponadto na zaplanowanej na koniec listopada wystawie Smart City Expo World Congress w Barcelonie zaprezentowany będzie prototyp jeszcze jednego pojazdu, tym razem miejskiego skutera o parametrach klasy 125.

Niewykluczone więc, że już za kilka lat rynek motoryzacyjny będzie wyglądał zupełnie inaczej niż obecnie, a w branży motocyklowej zobaczymy firmy, które do tej pory nie miały z nią nic wspólnego.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę