tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kymco RevoNEX - wreszcie przyzwoicie brzmiący elektryk!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kymco RevoNEX - wreszcie przyzwoicie brzmiący elektryk!

Autor: Janusz Bębenek 2019.11.04, 16:02 Drukuj

Tajwański gigant Kymco przygotował jedną z najciekawszych tegorocznych zapowiedzi nowego modelu. Motocykl RevoNEX napędzany będzie silnikiem elektrycznym, który jednak wcale nie będzie cichy - na pokładzie maszyny znajdzie się bowiem zaawansowany generator dźwięku!

Firma Kymco aktywnie działa na polu jednośladów z napędem elektrycznym. Już na zeszłorocznych targach EICMA zaprezentowano koncepcyjny model sportowy SuperNEX, zdolny rozpędzić się do 100 km/h w niecałe 3 sekundy, wyposażony również w quickshifter upodabniający jego pracę do tradycyjnych maszyn spalinowych. Wtedy też po raz pierwszy wspomniano o specjalnym generatorze dźwięku, dzięki któremu użytkownik nie będzie skazany na ciche pogwizdywanie, typowe dla jednostek elektrycznych.

NAS Analytics TAG

W tym roku koncepcja ta jest dalej rozwijana. W Mediolanie zaprezentowany będzie kolejny prototyp, tym razem o nazwie RevoNEX. Choć nie wiemy jeszcze niemal nic o szczegółach budowy tej maszyny, to domyślamy się, że będzie to ogniwo łączące sportowego SuperNEX z elektrycznymi skuterami IoNEX. Z dużym prawdopodobieństwem może to być np. miejski naked na prawo jazdy kat. A2 lub po prostu łagodniejsza, produkcyjna wersja samego SuperNEX.

W pierwszej filmowej zapowiedzi przedstawiciele Kymco rozmawiają z mieszkańcami kilku europejskich miast o ich wizji rozwoju silnikowych jednośladów. Następnie prezentują na tablecie materiały z nowym modelem RevoNex. Ważnym elementem są słuchawki, a całość robi na rozmówcach duże wrażenie. Możemy się zatem spodziewać, że to właśnie dźwięk będzie jednym z głównych atutów nowej maszyny. Czekamy z niecierpliwością, targi EICMA startują już 5 listopada.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę