tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Off-roadowa wersja skutera Kymco AK550 wanie nam nadjeda w chmurze kurzu! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Off-roadowa wersja skutera Kymco AK550 wanie nam nadjeda w chmurze kurzu! [FILM]

Autor: Raff 2020.11.12, 21:54 Drukuj

Kymco CV2 to off-roadowy skuter, który ma być orężem tajwańskiej firmy w rynkowej walce z największym konkurentem - Hondą X-ADV. Jeśli producent dobrze skalkuluje cenę, rynkową batalię będzie można opisać słowem blitzkrieg. 

Modelem X-ADV Honda zaskoczyła rynek. Niestety, dość wysoko skalkulowana cena (ok. 50 tys. zł), na wstępie odstraszyła większość potencjalnych klientów, którzy woleli wybrać tańszą o ponad 10 tys. NC750X DCT, napędzaną tym samym silnikiem.

NAS Analytics TAG

Niewątpliwie jednak odważny krok Hondy w nowy segment skuterów adventure nie pozostał niezauważony. Uznani producenci, którzy obawiali się eksploracji nieznanego terytorium, coraz śmielej zaczęli spoglądać na doświadczenia Japończyków.

Kwestią czasu było, kiedy segmentem adventure scooter zainteresuje się potentat w dziedzinie skuterów - tajwański Kymco. No i jest - trailer, opublikowany przez producenta ujawnia plany na taki właśnie jednoślad. W zajawce niewiele widać, ale producent informuje nas, że już 26 listopada dowiemy się więcej.

Możemy jednak z 99-procentową pewnością założyć, że bazą dla tego adventure-skutera będzie AK550, co oznacza 55 KM, znakomite, niemal motocyklowe osiągi i bardzo umiarkowane zużycie paliwa. Hondo, szykuj się do walki!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr