tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2021 Kymco CV3. Opis, dane techniczne, zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2021 Kymco CV3. Opis, dane techniczne, zdjcia

Autor: Wojciech Grzesiak 2020.11.26, 11:30 Drukuj

Od konceptu do produktu - Kymco przedstawiło swój pierwszy trzykołowy skuter.

Sportowy wygląd, trzy koła i mocny silnik - tak w skrócie można opisać Kymco CV3. Już na pierwszy rzut oka CV3 wydaje się ciekawą propozycją, a obecność hamulca nożnego daje nadzieje, że motocykl będzie dostępny również dla osób, które nie mają prawa jazdy kategorii A.

NAS Analytics TAG

Nowy maksi skuter Kymco jest napędzany silnikiem o pojemności 550,4 cm3 znanym z modelu AK550. Silnik generuje moc 51,6 KM, a maksymalny moment obrotowy wynosi 53 Nm. Przednie zawieszenie posiada funkcję blokady, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Producent ciekawie podszedł do tematu kół. Z przodu znajdziemy dwa koła o średnicy 13 cali, a z tyłu mamy koło o średnicy 15 cali, co powinno zapewnić komfort jazdy na nierównościach. Na sucho CV3 waży 280 kilogramów.

Jeśli chodzi o ergonomię, to z jednej strony maksymalnie dopieszczono kierowcę i pasażera zapewniając im osobne siedziska z pokaźnymi oparciami, a z drugiej - odbyło się to kosztem schowka, który jest mikroskopijny biorąc pod uwagę gabaryty skutera. Kymco z kolei reklamuje CV3 jako Adventure Tourer. Na klipie zapowiadającym premierę tego maksi skutera był widoczny dedykowany kufer i zapewne będzie on rozchwytywany.

Na razie nie wiemy, kiedy CV3 trafi do salonów, na pewno stanie się to w przyszłym roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr