tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2021 Kymco F9. Opis, dane techniczne, zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2021 Kymco F9. Opis, dane techniczne, zdjcia

Autor: Wojciech Grzesiak 2020.11.26, 13:00 Drukuj

Sportowy wygląd, krótki czas ładowania i przyzwoita moc - Kymco F9 ma wszystko, by podbić rynek skuterów elektrycznych.

Osoby odpowiedzialne za Kymco F9 poświęciły walory praktyczne na rzecz sportowego wyglądu. Skuter wygląda nowocześnie i agresywnie. F9 to połączenie dobrych osiągów z niskim czasem ładowania baterii.

NAS Analytics TAG

Kymco F9 to elektryczny odpowiednik skuterów z silnikami spalinowymi o pojemności 125 cm3. Litowo-jonowy akumulator o pojemności 40 Ah waży jedynie 17 kilogramów i zapewnia zasięg do 120 kilometrów. To, co czyni F9 wyjątkowym to czas ładowania baterii, a ten ma wynosić zaledwie dwie godziny. Konstrukcja skutera jest bardzo ciekawa, ponieważ bateria została elementem nośnym, na którym oparto ramę.

Silnik generuje moc maksymalną 9,4 kW i spory moment obrotowy, którego maksymalna wartość wynosi aż 30 Nm, co zapewni bardzo dobre przyspieszenie przy masie zaledwie 107 kilogramów. Informacje będą pokazywane na kolorowym wyświetlaczu TFT. Ze zdjęcia można wywnioskować, że wyposażono go w moduł Bluetooth.

Kymco F9 powinno trafić do salonów w przyszłym sezonie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr