tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Premiera trzykoowego maksi skutera Kymco ju 26 listopada
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Premiera trzykoowego maksi skutera Kymco ju 26 listopada

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.11.20, 18:58 Drukuj

O ile w wielu krajach Europy motocykle z dwoma kołami z przodu to wciąż egzotyka, o tyle producenci zdają się nie składać broni. Na rynku mamy Piaggio z modelem MP3 o długoletniej tradycji oraz Yamahę z nieco młodszym, ale również udanym skuterem Tricity. Teraz do stawki dołączy Kymco.

NAS Analytics TAG

Co wiemy o nowym skuterze? Najpewniej będzie napędzany silnikiem z modelu AK550, który ma pojemność 550 cm3 i generuje moc 55 koni mechanicznych. Przy takim pojeździe w zupełności wystarczy to zarówno do załatwienia spraw na mieście jak i wybrania się na wakacje. Klip nie zdradza, czy będzie można zablokować zawieszenie w dowolnej pozycji tak, jak ma to miejsce w Piaggio. Widać jedynie, że stopień skomplikowania będzie nieco większy.

Koncepcyjne Kymco CV3 ujrzało światło dzienne już w 2017 roku (przeczytaj artykuł o: Kymco Xciting S 400] i nareszcie doczekamy się finalnego produktu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr