tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kymco Xciting S 400 - nowe oblicze tajwaskiego sprintera
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kymco Xciting S 400 - nowe oblicze tajwaskiego sprintera

Autor: Konrad Bartnik 2017.11.09, 15:04 Drukuj

Kymco Xciting to od zawsze synonim skutera o prawdziwie sportowym zacięciu, przejawiającym się w agresywnej stylistyce i dużej mocy. W ofercie tajwańskiej firmy pojawiła się najnowsza generacja modelu Xciting S 400, której znalazło się wiele nowoczesnych rozwiązań.

W tegorocznej edycji skutera Kymco Xciting S 400 znajdziemy przede wszystkim usztywnioną ramę i nowy, jednocylindrowy silnik G5-SC, o pojemności 399 cm3 i mocy 36 KM. Chłodzona cieczą jednostka spełnia oczywiście wymogi normy Euro 4. W nowym modelu zmieniono kształt kanapy, która jest teraz większa i wygodniejsza.

NAS Analytics TAG

Odświeżono także stylistykę skutera, która teraz jest jeszcze bardziej drapieżna i dynamiczna, wyraźnie nawiązująca do największego w rodzinie Kymco modelu AK550. Pojawiło się oświetlenie LED ze światłami do jazdy dziennej. Tajwański producent w dalszym ciągu rozwija swoją aplikację Noodoe, która łączy smartfon bezpośrednio z zestawem zegarów i nowy Xciting S 400 jest kolejnym skuterem, który jest do niej w pełni przystosowany. W samej aplikacji pojawi się niedługo nawigacja, która pozwoli wyeliminować potrzebę korzystania z urządzeń zewnętrznych.

Kymco pokazało w Mediolanie również dwa bardzo ciekawe modele koncepcyjne, spokrewnione z AK550, wyposażone jednak w mocniejsze silniki. Pierwszy to szosowo-terenowy "SUV" CV2, będący nawiązaniem do Hondy X-ADV, posiadający podwyższone zawieszenie i ciekawą kanapę z oparciami dla kierowcy i pasażera. Drugim pomysłem jest trójkołowiec CV3 z podwójnym zestawem kół przednich, podobnie jak Yamaha Niken lub Tricity. Jedna z zaprezentowanych na targach wersji miała pełny przeszklony dach. Kymco chciałoby, żeby tego typu pojazdy były w przyszłości realną, całoroczną alternatywą dla miejskich aut.

NAS Analytics TAG

jpg" alt="" />
Kymco CV3
NEW Kymco XCITING S
Kymco XCITING S 2018
Kymco XCITING S przod
Kymco XCITING S
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr