tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CB4 Interceptor - rzut oka w przyszłość NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CB4 Interceptor - rzut oka w przyszłość

Autor: Konrad Bartnik 2017.11.08, 19:59 2 Drukuj

Honda od lat podtrzymuje świecką tradycję, zgodnie z którą na targach w Mediolanie pokazuje bez zbytniego rozgłosu jakiś ciekawy model koncepcyjny. W tym roku był to CB4 Interceptor, stworzony przez włoski oddział projektowy Hondy przy okazji prac nad motocyklami z rodziny "Neo Sports Cafe".

CB4 Interceptor utrzymany jest w konwencji ‘sport endurance", co w praktyce przekłada się na agresywnego streetfightera z niewielką owiewką, napędzanego mocna rzędową czwórką. Przedstawiona wersja kolorystyczna jest dosyć złożona, miesza bowiem ze sobą wszystkie odcienie czarnego, jakie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. Pod ponurą zewnętrzną powłoką będzie się krył koncentrat z najnowszych technologii.

~~~~~------~~~~~

Duży otwór na dziobie przypomina wlot odkurzacza, co nie jest do końca przypadkowe. W środku mieści się wentylator, wprawiany w czasie jazdy ruch przez strugę powietrza. Dostarcza on energię dla kolorowego wyświetlacza, zastępującego tablicę przyrządów.

Wyświetlacz będzie sercem systemu multimedialnego, zapewniającego kierowcy muzykę, nawigację i ciągły kontakt z resztą świata. W końcu domorosły Batman musi wiedzieć, w którym kierunku ucieka przestępca. Honda CB4 Interceptor jest na razie wyłącznie konceptem, ale pokazuje, w jakim kierunku biegną myśli konstruktorów. Czasem za nimi nie nadążamy.

119966 CB4 Interceptor concept adds futuristic extra dimension to Honda s EICMA 119965 CB4 Interceptor concept adds futuristic extra dimension to Honda s EICMA 119967 CB4 Interceptor concept adds futuristic extra dimension to Honda s EICMA
119961 CB4 Interceptor concept adds futuristic extra dimension to Honda s EICMA 119964 CB4 Interceptor concept adds futuristic extra dimension to Honda s EICMA 119963 CB4 Interceptor concept adds futuristic extra dimension to Honda s EICMA
119960 CB4 Interceptor concept adds futuristic extra dimension to Honda s EICMA 119968 CB4 Interceptor concept adds futuristic extra dimension to Honda s EICMA Interceptor EICMA
Honda CB4 Interceptor EICMA 2017 Honda Interceptor EICMA  
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:l0l 08/11/2017 22:00

paskudny

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę