tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha Tricity 155 w Europie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha Tricity 155 w Europie

Autor: Beavis 2016.06.22, 13:34 4 Drukuj

Yamaha inwestuje w kolejny skuter z trzema kołami z przodu. Ponoć to dobrze rokujący segment.

Yamaha zaoferuje na europejskim rynku Tricity 155, kolejny model posiadający dwa koła z przodu. Tricity 155 to nie tylko większa pojemność, to także trochę zmian w zawieszeniu. Wzmocniono ramę, a dzięki drobnym zmianom pojemność schowka pod siedzeniem wzrosła do 23,5 litra. Tricity 155 posiada większą przestrzeń na nogi, z płaskimi podłogami, dla poprawy wygody w walce z miejskim ruchem. Yamaha reklamuje nowy pojazd jako część rodziny "Urban Mobility". 

NAS Analytics TAG

Tricity 155 posiada blisko 15-konną jednostkę napędową i pojemność 155 ccm. Jak nie trudno się domyślić jest to pojazd dedykowany osobom posiadającym minimum prawo jazdy kategorii A2. 

Obecnie pojazd nie jest dostępny na wszystkich europejskich rynkach. Ale dla przykładu na włoskim sprzedawany jest obok 125-ki. Cena ma być o około 500 euro wyższa niż bazowe Tricity. 

Źródło. Yamaha

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr