tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha Tricity w nowej nisze cenie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha Tricity w nowej nisze cenie

Autor: Informacja prasowa 2016.07.15, 11:50 Drukuj

Rewolucyjny, trójkołowy skuter Yamaha Tricity do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy teraz jest dostępny w nowej, niższej cenie. Wersja standardowa kosztuje tylko 13 999 zł, a z systemem ABS - 15 999 zł. Dodatkowo, każdy Klient, który nabędzie skuter, zostanie objęty atrakcyjnym Programem Opieki "5 Kroków Yamaha". Zapraszamy do salonów Yamahy na jazdy testowe Tricity!

Choć Tricity należy do świata skuterów, tak naprawdę jest zupełnie nowym środkiem transportu, który nie da się wprost zdefiniować. Ten niecodzienny trójkołowiec, z dwoma skrętnymi kołami przednimi, zapewnia poczucie zwiększonej stabilności jazdy. Zawieszenie wykonane w technologii Leaning Multi Wheel zbudowano w taki sposób, by przednie koła mogły wspólnie pochylać się w zakrętach, przez co jadący mają wrażenie prowadzenia tradycyjnego motocykla. Jednak trójkołowy układ podwozia zapewnia aż trzy punkty styku z jezdnią i daje większą pewność prowadzenia, co wpływa na poprawę bezpieczeństwa kierowcy i pasażera. W wersji z systemem ABS prowadzący doświadcza dodatkowo komfortu hamowania bez ryzyka zablokowania kół grożącego poślizgiem. Wszystkie te cechy są szczególnie cenne w przypadku początkujących kierowców. Yamaha Tricity łączy zwinność skutera i stabilność charakterystyczną dla pojazdów dwuśladowych. Stanowi praktyczną, ciekawą i przystępną cenowo alternatywę dla tradycyjnych jednośladów. W obu wersjach Tricity źródłem napędu jest jednocylindrowy, chłodzony cieczą silnik czterosuwowy, zasilany wtryskiem paliwa, osiągający moc maksymalną 11 KM przy 9000 obr/min. Naturalna sylwetka, wygodna kanapa i liczne schowki doskonale sprawdzają się w codziennej eksploatacji. teraz Tricity kosztuje tylko 13 999 zł, a wersja z ABS - 15 999 zł. Ceny są ważne do 31.08.2016 i dotyczą modeli z rocznika produkcyjnego 2014 i 2015.

NAS Analytics TAG

Tricity to pojazd o pojemności do 125 cm3, przeznaczony do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy. Jego nabywcy są objęci Programem Opieki nad Klientami na Pojazd 125 "5 Kroków Yamaha". To wyjątkowe przedsięwzięcie, którego najważniejszym punktem są bezpłatne szkolenia z jazdy, prowadzone w 23 szkołach nauki jazdy na terenie całego kraju.

Krok 1 - wybór pojazdu najlepszego do określonych potrzeb. Prosty poradnik pomaga w wyborze, uwzględniając takie preferencje jak rodzaj skrzyni biegów, styl jednośladu i wzrost kierowcy.

Krok 2 - wybór najlepszej formy finansowania zakupu i ubezpieczenia jednośladu. Kredyt na 24 lub 48 miesięcy może objąć nie tylko pojazd, ale również ubezpieczenie i pakiet odzieży. Korzystny pakiet ubezpieczenia dostępny jest już za 5,5 % wartości motocykla, z opcją zniesienia udziału własnego po zaliczeniu bezpłatnego szkolenia jednośladem Yamaha klasy 125 cm3. Dla wszystkich chętnych przygotowano również ofertę leasingu na pojazdy z silnikami o pojemności 125 cm3.

Krok 3 - Dobór komfortowej odzieży do jazdy. Dzięki gotowym pakietom nie trzeba martwić się o wybór poszczególnych elementów, a dodatkowo można zaoszczędzić do 250 zł. Każdemu modelowi skutera i motocykla przypisane są dwa różne pakiety odzieży.

Krok 4 - Możliwość skorzystania z bezpłatnego szkolenia z jazdy motocyklem lub skuterem klasy 125 cm3 w renomowanej szkole jazdy poleconej przez dealera Yamahy. Można w ten sposób bezpiecznie poznać swój pojazd, zanim wyjedzie się nim na ulice. Przed rozpoczęciem użytkowania można wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu, które daje możliwość poznania zasad poruszania się jednośladem. W przypadku zakupu skutera szkolenie trwa 2 godziny, dla właścicieli motocykli - cztery. Voucher na szkolenie przekazuje sprzedawca przy zakupie pojazdu.

Krok 5 - Opieka Yamahy nie kończy się z chwilą opuszczenia salonu. Fachowi i przyjaźni dealerzy Yamahy służą radą i pomocą na każdym etapie przygody z jednośladem. Transport pojazdu we wskazane miejsce, przeglądy okresowe, dobór dodatkowych akcesoriów, ubezpieczenia w kolejnych latach eksploatacji i ewentualne naprawy gwarancyjne to zaledwie część dodatkowych usług, oferowanych w 23 autoryzowanych salonach Yamahy na terenie całej Polski.

Wszystkie informacje o programie dostępne są na stronie www.motobezprawka.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr