tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Xciting 500R - dużo za mało? Sprawdzamy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Xciting 500R - dużo za mało? Sprawdzamy

Autor: Lovtza 2011.09.22, 12:07 9 Drukuj

Kymco od dłuższego już czasu skutecznie miesza szyki renomowanym producentom maksi skuterów, ale dopiero niedawno tajwański producent zachęcony sukcesami podjął się ataku na najpoważniejszy bastion – klasę maszyn najmocniejszych, których pojemność przekracza 400cc. Maszyn oferujących najwyższy komfort i najlepsze osiągi. Czy Xciting kosztujący w przybliżeniu połowę ceny japońskich i europejskich odpowiedników jest w stanie nawiązać z nimi równorzędną walkę o wymagającego, tudzież zmanierowanego europejskiego konsumenta? Na to i inne pytania odpowiemy w przygotowywanym właśnie materiale na temat najnowszej wersji topowego tajwańskiego rollera.

Rzecz jasna służymy pomocą i jesteśmy do dyspozycji jeśli chcecie dowiedzieć się o obu maszynach czegoś konkretnie was interesującego. Odpowiedzi na wszystkie wasze pytania i wątpliwości postaramy się zawrzeć w przygotowywanym materiale. Możecie wysyłać je w komentarzach, w mailach do redakcji lub na naszym Facebooku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę