tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kymco RevoNex - “gadajcy" motocykl elektryczny coraz bliej produkcji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kymco RevoNex - “gadajcy" motocykl elektryczny coraz bliej produkcji

Autor: Janusz Bbenek 2019.12.02, 11:39 Drukuj

Nowatorskie rozwiązania mają to do siebie, że od pierwszej prezentacji do wejścia na rynek musi minąć więcej czasu, niż w przypadku nowych wersji sprawdzonych rozwiązań. Podobnie jest z nowym elektrycznym motocyklem Kymco RevoNex, zaprezentowanym w tym roku na targach EICMA, wyposażonym w system Active Acoustic Motor.

Poza ogólną formą, podwoziem i sposobem sterowania, Kymco RevoNex ma jedną wspólną cechę z topowymi motocyklami spalinowymi - znakomite osiągi. Rozpędza się do ponad 200 km/h, a do "setki" zajmuje mu to niecałe 4 sekundy. Do tego wyposażony jest w normalną, 6-stopniową przekładnię i mocne hamulce Brembo. 

NAS Analytics TAG

To, co odróżnia Kymco RevoNex od innych elektrycznych motocykli, jest system Active Acoustic Motor (AAM). Do tej pory użytkownicy pojazdów z takim napędem zmuszeni byli do słuchania cichego gwizdu silnika, który na początku jest zupełnie niesłyszalny, a na wyższych obrotach staje się uciążliwy. System AAM udanie imituje dźwięk maszyn spalinowych i co więcej, może brzmieć na trzy różne sposoby, w zależności od miejsca jazdy i preferencji użytkownika. Do wyboru są w tej chwili trzy tryby: Nice, Quite City oraz Extreme, ale bardzo prawdopodobne, że z czasem tych opcji będzie przybywać. 

Na wersję rynkową Kymco RevoNex trzeba będzie niestety poczekać jeszcze rok. Maszyna ma wejść do produkcji w sezonie 2021. Wtedy też dowiemy się, czy trafi również na nasz rynek i jaka będzie jej ewentualna cena. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr