tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kymco RevoNex - “gadający" motocykl elektryczny coraz bliżej produkcji NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Kymco RevoNex - “gadający" motocykl elektryczny coraz bliżej produkcji

Autor: Janusz Bębenek 2019.12.02, 11:39 Drukuj

Nowatorskie rozwiązania mają to do siebie, że od pierwszej prezentacji do wejścia na rynek musi minąć więcej czasu, niż w przypadku nowych wersji sprawdzonych rozwiązań. Podobnie jest z nowym elektrycznym motocyklem Kymco RevoNex, zaprezentowanym w tym roku na targach EICMA, wyposażonym w system Active Acoustic Motor.

Poza ogólną formą, podwoziem i sposobem sterowania, Kymco RevoNex ma jedną wspólną cechę z topowymi motocyklami spalinowymi - znakomite osiągi. Rozpędza się do ponad 200 km/h, a do "setki" zajmuje mu to niecałe 4 sekundy. Do tego wyposażony jest w normalną, 6-stopniową przekładnię i mocne hamulce Brembo. 

NAS Analytics TAG

To, co odróżnia Kymco RevoNex od innych elektrycznych motocykli, jest system Active Acoustic Motor (AAM). Do tej pory użytkownicy pojazdów z takim napędem zmuszeni byli do słuchania cichego gwizdu silnika, który na początku jest zupełnie niesłyszalny, a na wyższych obrotach staje się uciążliwy. System AAM udanie imituje dźwięk maszyn spalinowych i co więcej, może brzmieć na trzy różne sposoby, w zależności od miejsca jazdy i preferencji użytkownika. Do wyboru są w tej chwili trzy tryby: Nice, Quite City oraz Extreme, ale bardzo prawdopodobne, że z czasem tych opcji będzie przybywać. 

Na wersję rynkową Kymco RevoNex trzeba będzie niestety poczekać jeszcze rok. Maszyna ma wejść do produkcji w sezonie 2021. Wtedy też dowiemy się, czy trafi również na nasz rynek i jaka będzie jej ewentualna cena. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę