tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowoci 2020: Benelli, Kymco, Keeway i Niu [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowoci 2020: Benelli, Kymco, Keeway i Niu [FILM]

Autor: Barry 2020.03.13, 18:33 Drukuj

W naszym cyklu, gdzie z kamerą Ścigacza odwiedzamy kolejne salony motocyklowe i pokazujemy Wam nowości na sezon 2020, przyszedł czas na marki: Benelli, Kymco, Keeway oraz Niu. Co łączy wyżej wymienione? Oczywiście wspólny importer w Polsce - firma Motor-Land.

Jakie nowe modele Benelli na rok 2020? Co się zmieniło w ofercie Kymco? Co nowego w katalogu motocykli i skuterów Keeway oraz co to są skutery Niu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań pomógł nam odnaleźć Łukasz Kanownik, reprezentujący importera, który zaprosił nas do wspólnego spaceru po wielkim salonie Motor-Land w Dziekanowie Nowym k. Warszawy.

NAS Analytics TAG

Zobaczcie nasz filmowy przegląd nowości Benelli, Kymco, Keeway i elektryczne skutery Niu:

Wśród nowych modeli marki Benelli na rok 2020 znalazł się prawdziwy klasyk, mianowicie Benelli Imperiale 400. Piękne wykonanie, rasowy bulgot jednocylindrowca o pojemności 400 ccm i czysta radość z jazdy przy niewielkiej mocy maksymalnej. Do tego wyjątkowo przystępna cena - nowe Benelli Imperiale 400 kosztuje 15 500 zł.

Benelli 502 to model już dobrze nam znany. W tym roku przyszedł jednak czas na nowość w tej klasie i jeszcze większy silnik… Benelli 752 to motocykl, który pobudza naszą wyobraźnię. Dwa cylindry w rzędzie (brzmiące trochę jak V2), 77 KM mocy oraz 76 Nm momentu. Nie możemy się doczekać, kiedy dopadniemy 752 do testów!

W ofercie na sezon 2020 nie zabrakło również odnowionego i poprawionego Benelli TRK, czyli lekkiego i uniwersalnego turystyka kosztującego w granicach 25 tys. zł. Nowe Benelli TRK, podobnie jak poprzednik, nadal będzie występować w dwóch wersjach - TRK 502 oraz TRK 502X. Silnik pozostał niezmieniony (500 ccm, 48 KM), rewolucji nie było, ale lista drobnych zmian jest dość długa.

Pełna oferta Benelli na stronie poland.benelli.com

W gamie jednośladów Kymco pojawił się odświeżony maksi-skuter Downtown 350, teraz dostępny również w opcji z systemem kontroli trakcji (wciąż z tym rozbudowanym systemem multimedialnym). Kymco zaprezentowało również nowego quada w klasie 300 ccm, homologowanego jako ciągnik rolniczy.

Pełna oferta Kymco na stronie kymco.pl

Keeway to głównie motocykle klasy 125 ccm (na 2020 nowe malowania popularnego modelu Superlight oraz Keeway RKF 125i), ale nie tylko, bo oczywiście są również 50-tki. Jak się okazuje, te wciąż mają pewną grupę swoich zwolenników.

Pełna oferta Keeway na stronie poland.keeway.com

Dla tych, którzy lubią się przemieszczać w ciszy, Motor-Land przygotował pełną ofertę skuterów marki Niu, wyposażonych w elektryczne silnik marki Bosch, montowane w tylnym kole.

Pełna oferta Niu na stronie niu.com/pl

Więcej informacji o wszystkich wspomnianych nowościach oraz pełnej ofercie Benelli, Kymco, Keeway i Niu znajdziecie na stronie motor-land.com.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr