tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 [Przecieki] CB1100X - czy tak będzie wyglądał nowy sport tourer Hondy?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

[Przecieki] CB1100X - czy tak będzie wyglądał nowy sport tourer Hondy?

Autor: Jakub Olkowski 2020.11.26, 12:31 1 Drukuj

Do sieci trafiły zdjęcia, jak może wyglądać nowy motocykl sportowo - turystyczny z napędem Hondy Africa Twin. Mentalnie pojazd mógłby być kontynuacją nieco już zapomnianej Hondy CBF1000...

Wizualizację jako pierwsza opublikowała japońska witryna AutoBy, którą znamy choćby z przecieków przedprodukcyjnych CMX1100 Rebel. Założenia nowego motocykla są proste: silnik z Africa Twin z opcją DCT wsadzamy w zupełnie nowe, sportowo-turystyczne podwozie. Projekt miałby celować w takie modele, jak Yamaha Tracer 900 czy BMW F900XR.

NAS Analytics TAG

Design motocykla ma wnieść nową jakość w gamie Hondy - stylistyka nawiązuje nieco do koncepcyjnego CB4X z targów EICMA 2019.

Swoją drogą dynamika nowej Hondy Africa Twin jest na tyle obiecująca, że chętnie zobaczymy ten sam silnik w dużo bardziej szosowym pojeździe. Szczególnie w wersji DCT może to być genialny, sprytny sprzęt do dalszych turystycznych wyjazdów oraz szybkiej jazdy po winklach. Jeśli cena nie będzie przesadzona, Honda mogłaby liczyć na całkiem pokaźny wolumen sprzedaży. Kibicujemy!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia

Honda%20CB1100X%20rendering-02

Honda%20CB1100X%20rendering-01

Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę