tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CRF 850 L Transalp 2021. Jak dugo bdziemy czeka na konkurenta Tenere 700?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CRF 850 L Transalp 2021. Jak dugo bdziemy czeka na konkurenta Tenere 700?

Autor: Raff 2020.11.21, 16:57 Drukuj

Nowy Transalp powinien być dla Hondy kwestią priorytetową i niewykluczone, że tak właśnie jest. Gdyby nie fakt, że targi EICMA zostały odwołane, pewnie już opisywalibyśmy nowe wcielenie tego motocykla.

O możliwym powrocie modelu, który niegdyś woził dziesiątki tysięcy motocyklistów po całym świecie, pisaliśmy półtora roku temu. Informacje o pomyśle reaktywacji Trampka podał, a jakże, japoński magazyn Young Machine.

NAS Analytics TAG

Dziś, kiedy Yamaha modelem Tenere 700 odwołała się do własnej historii, naturalnym ruchem dla Hondy byłoby to samo - wszak obaj producenci mają na koncie modele, które swoimi osiągnięciami, znakomitą opinią i wspaniałą historią dają podwaliny do tworzenia legendy.

Z informacji płynących zarówno z Japonii, jak i USA wynika, że nowy Transalp mógłby zostać oparty na niezwykle udanej konstrukcji NC 750. Pojawiający się od czasu do czasu wyróżnik CRF 850 L może wskazywać na nieznaczne powiększenie pojemności silnika, co byłoby zrozumiałe z uwagi na konieczność dostosowania do normy euro 5.

Nowy Transalp CRF 850 L otrzyma dwucylindrowy silnik rzędowy o pojemności około 820 cm3 i mocy około 75 KM. Z przodu znajdzie się koło 21-calowe, z tyłu 17-calowe. Do oferty, podobnie jak ma to miejsce w przypadku Afryki Twin, trafią dwie wersje tego modelu - standardowa oraz bogatsza, z większym zbiornikiem i pakietem akcesoriów - Adventure Sports.

No i dochodzimy do największej zagadki - kiedy Honda zdecyduje się pokazać model Transalp 2021? Niecierpliwie wypatrujemy pierwszej jaskółki.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr